Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja meblowo-ceramiczna Twins marki Koło/Geberit

Kolekcja meblowo-ceramiczna Twins marki Koło/Geberit
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 24 paź 2016 10:59 (aktualizacja: 24 paź 2016 11:01)

Kolekcja meblowo-ceramiczna Twins marki Koło/Geberit

Seria KOŁO Twins to modułowy koncept meblowy, który ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Meble łatwo zaadaptować do każdej przestrzeni łazienkowej i potrzeb indywidualnych użytkowników.

Opis produktu: Seria KOŁO Twins to modułowy koncept meblowy, który ułatwia utrzymanie porządku w łazience. Meble łatwo zaadaptować do każdej przestrzeni łazienkowej i potrzeb indywidualnych użytkowników. Charakteryzują się nowoczesnym, minimalistycznym designem i metalowymi uchwytami oraz płynnym frezowaniem na frontach. Koncept meblowy jest produktem dostępnym dla każdego, jest przemyślany zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Zintegrowany system soft-close w zawiasach drzwi i prowadnicach szuflad pozwala na ciche i łatwe zamykanie. Przy projektowaniu konceptu, największy nacisk postawiono na: znaczenie detalu – zdecydowanego i mocnego wizualnie.

Prostota formy zapewnia uniwersalność projektu. Elementy meblowe można dowolnie ze sobą̨ łączyć. Bliźniacze modele mebli, dają nieskończone możliwości aranżacji, można zsuwać je z sobą i komponować w dowolnym układzie, tworząc np. pojemną, dwudrzwiową szafkę̨. Każdy z mebli można dodatkowo podwieszać́ lub stawiać́ na nóżkach. Seria dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych: biały połysk, srebrny grafit i czarny mat, które doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji. Meble charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć. W kolekcji znajdziemy szafki podumywalkowe o głębokości 46 cm i szerokości 50 lub 60 cm.

Uzupełnieniem kolekcji są słupki boczne o wysokości 180 cm i wąskie szafki typu cargo, które można zawiesić obok umywalki i mieć łatwy dostęp do przyborów toaletowych. Płytkie modele szafek z lustrem, o głębokości 15 cm idealnie wpisują się w przestrzeń nad umywalką lub stelażem WC. Kolekcję zaprojektował dr Michał Roszkowski, projektant marki KOŁO.

Od kiedy na rynku 2015
Cena produktu: Meble od 349 zł/netto do 1154 zł/netto Umywalki: 253zł/netto do 292 zł/netto
Gwarancja produktu: meble: 2 lata; ceramika: 7 lat
Pogwarancja: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju
Dostępność na rynku: salony łazienkowe w całej Polsce
Dokumentacja: Certyfikat ISO 14001:2004 z dn. 26.04.2016; Certyfikat ISO 9001:2008 z dn. 26.04.2016
Nagrody,opinie,rekomend. Łazienka Wybór roku 2015 (w kat. Meble łazienkowe), Dobry Wybór 2015, finalista Dobry Wzór 2015, Red Dot Design Award 2016, Must Have 2016

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax 22 376 01 00
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY