Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja osprzętu Karo/Ospel

Kolekcja osprzętu Karo/Ospel
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 10:15

Kolekcja osprzętu Karo/Ospel

Kolekcja KARO to osprzęt, który łączy w sobie wszystkie aktualnie obowiązujące trendy. Linia ta została zaprojektowana przez Dział Konstrukcyjny Produktu OSPEL S.A. w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka przywodzić na myśl głównie klasyczne kształty i prostą formę, gdzie regularna linia została przełamana delikatnymi wypukłościami.

Opis produktu: Kolekcja KARO to osprzęt, który łączy w sobie wszystkie aktualnie obowiązujące trendy. Linia ta została zaprojektowana przez Dział Konstrukcyjny Produktu OSPEL S.A. w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka przywodzić na myśl głównie klasyczne kształty i prostą formę, gdzie regularna linia została przełamana delikatnymi wypukłościami. Smukły, subtelnie zaokrąglony kształt przycisków sprawia, że całość nabiera lekkości. Kolekcja Karo proponuje szereg elementów w zróżnicowanej kolorystyce: klasycznej bieli, perłowego odcienia ecru, metalicznej czekolady oraz chłodnego, perłowego srebra. W 2016 roku seria została uzupełniona o nowe kolorowe ramki: limonka, lawenda, satynowy turkus, tytan strukturalny, wenge, burgund, perłowa czerwień. Charakterystyczna linia oraz oryginalna kolorystyka sprawia, że kolekcja Karo dobrze prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. W ofercie łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury, czujnik ruchu, gniazda wtyczkowe, gniazda: teleinformatyczne, antenowe, głośnikowe, ramki uniwersalne. Ramki umożliwiają montaż produktów zarówno w pionie jak i w poziomie. Produkt wykonany jest z poliwęglanu, styki srebrne, mosiądz torów prądowych. Wymiary produktu: 82 x 82 mm. Wytrzymałość - producent udziela 7 lat gwarancji na produkt.
Od kiedy na rynku: listopad 2013 r.
Cena produktu: 11,70 zł netto (łącznik jednobiegunowy) do 250 zł netto (regulator temperatury)
Gwarancja produktu: 7 lat
Pogwarancja: Kupującemu przysluguje prawo bezpłatnej naprawy, a gdy naprawa jest niemożliwa wymiany produktu na taki sam. W przypadku uznania zasadności reklamacji, naprawa lub wymiana produktu na nowy nastąpi w terminie 14 dni, licząc od dnia dostarczenia wadliwego produktu do producenta. Gwarancja udzielona na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Dostępność na rynku    hurtownie osprzętu elektroinstalacyjnego, Leroy Merlin
Dokumentacja: Certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobu zastrzeżonym zankiem bezpieczeństwa "B" wydany przez BBJ W-wa, CB Test Certyficate, Deklaracje Zgodności
Nagrody,opinie,rekomend.: Na podstawie badań zleconych Agencji Badań Marketingowych i Opinii w Krakowie uznano łączniki z kolekcji Karo jako nowoczesne. Respondenci zapytani, który z łączników z kolekcji dostępnych w ofercie OSPEL S.A. kupiliby do swojego domu zdecydowanie na II miejscu wskazywali łącznki z kolekcji Karo - 27,5% wskazań.

Adres firmy: Ul. Główna 128, Wierbka, 42-436 Pilica
Telefon/Fax: (32) 673 71 06 do110
office@ospel.com.pl
www.ospel.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY