Kolekcja osprzętu Karo/Ospel

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 10:15

Kolekcja osprzętu Karo/Ospel

Kolekcja KARO to osprzęt, który łączy w sobie wszystkie aktualnie obowiązujące trendy. Linia ta została zaprojektowana przez Dział Konstrukcyjny Produktu OSPEL S.A. w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka przywodzić na myśl głównie klasyczne kształty i prostą formę, gdzie regularna linia została przełamana delikatnymi wypukłościami.

Opis produktu: Kolekcja KARO to osprzęt, który łączy w sobie wszystkie aktualnie obowiązujące trendy. Linia ta została zaprojektowana przez Dział Konstrukcyjny Produktu OSPEL S.A. w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka przywodzić na myśl głównie klasyczne kształty i prostą formę, gdzie regularna linia została przełamana delikatnymi wypukłościami. Smukły, subtelnie zaokrąglony kształt przycisków sprawia, że całość nabiera lekkości. Kolekcja Karo proponuje szereg elementów w zróżnicowanej kolorystyce: klasycznej bieli, perłowego odcienia ecru, metalicznej czekolady oraz chłodnego, perłowego srebra. W 2016 roku seria została uzupełniona o nowe kolorowe ramki: limonka, lawenda, satynowy turkus, tytan strukturalny, wenge, burgund, perłowa czerwień. Charakterystyczna linia oraz oryginalna kolorystyka sprawia, że kolekcja Karo dobrze prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. W ofercie łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury, czujnik ruchu, gniazda wtyczkowe, gniazda: teleinformatyczne, antenowe, głośnikowe, ramki uniwersalne. Ramki umożliwiają montaż produktów zarówno w pionie jak i w poziomie. Produkt wykonany jest z poliwęglanu, styki srebrne, mosiądz torów prądowych. Wymiary produktu: 82 x 82 mm. Wytrzymałość - producent udziela 7 lat gwarancji na produkt.
Od kiedy na rynku: listopad 2013 r.
Cena produktu: 11,70 zł netto (łącznik jednobiegunowy) do 250 zł netto (regulator temperatury)
Gwarancja produktu: 7 lat
Pogwarancja: Kupującemu przysluguje prawo bezpłatnej naprawy, a gdy naprawa jest niemożliwa wymiany produktu na taki sam. W przypadku uznania zasadności reklamacji, naprawa lub wymiana produktu na nowy nastąpi w terminie 14 dni, licząc od dnia dostarczenia wadliwego produktu do producenta. Gwarancja udzielona na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Dostępność na rynku    hurtownie osprzętu elektroinstalacyjnego, Leroy Merlin
Dokumentacja: Certyfikat uprawniający do oznaczania wyrobu zastrzeżonym zankiem bezpieczeństwa "B" wydany przez BBJ W-wa, CB Test Certyficate, Deklaracje Zgodności
Nagrody,opinie,rekomend.: Na podstawie badań zleconych Agencji Badań Marketingowych i Opinii w Krakowie uznano łączniki z kolekcji Karo jako nowoczesne. Respondenci zapytani, który z łączników z kolekcji dostępnych w ofercie OSPEL S.A. kupiliby do swojego domu zdecydowanie na II miejscu wskazywali łącznki z kolekcji Karo - 27,5% wskazań.

Adres firmy: Ul. Główna 128, Wierbka, 42-436 Pilica
Telefon/Fax: (32) 673 71 06 do110
office@ospel.com.pl
www.ospel.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ