Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja oświetlenia Concreto/Britop Lighting

Kolekcja oświetlenia Concreto/Britop Lighting
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 27 paź 2016 11:38

Kolekcja oświetlenia Concreto/Britop Lighting

Lampy CONCRETO charakteryzują się surowym designem, który dedykowany jest przede wszystkim aranżacjom w stylu industrialnym. Lampy CONCRETO wykonane zostały z metalu, który pokryty kolorem w różnych odcieniach szarości do złudzenia przypomina betonową konstrukcję wykonaną z największą starannością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół.

Opis produktu: Lampy CONCRETO charakteryzują się surowym designem, który dedykowany jest przede wszystkim aranżacjom w stylu industrialnym. Lampy CONCRETO wykonane zostały z metalu, który pokryty kolorem w różnych odcieniach szarości do złudzenia przypomina betonową konstrukcję wykonaną z największą starannością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. W skład serii wchodzą spoty reflektorowych o jednym, dwóch, trzech i czterech punktach świetlnych. Ruchome reflektory wyposażone w źródła światła typu LED przyczyniają się do mniejszego poboru energii i perfekcyjnie zaprezentują się w stylowych przestrzeniach biurowych, pracowniach artystycznych i ekskluzywnych butiqach.
Od kiedy na rynku: 2016
Cena produktu: 58,93- 242,86
Gwarancja produktu: 2 LATA
Pogwarancja: TAK
Dostępność na rynku: TAK

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY