Kolekcja Simple/VOX. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja Simple/VOX. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2017 13:54

Kolekcja Simple/VOX

Kolekcja Simple powstała po to, żeby żyło się łatwiej. Od momentu urządzania wnętrza, po każdy zwyczajny dzień i każdą noc. Projektantka Marta Krupińska, przed przystąpieniem do pracy, przeprowadziła badania zachowań ludzi w ich domach. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Kolekcja Simple

Kategoria: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Każda bryła została dogłębnie przemyślana, obliczona, zmierzona i sprawdzona przez projektantkę. Każdy mebel spełnia tyle funkcji, ile dzisiejszy świat może mu narzucić. Na Kolekcję SIMPLE składa się pełen wachlarz produktów, którymi można zaaranżować wszystkie pomieszczenia, w tym sypialnię. Meble z rodziny SIMPLE można samodzielnie konfigurować, wybierając barwę korpusu, frontu, dobierając nóżki i uchwyty. W ramach jednej bryły można zdecydować się na jeden lub zmiksować cztery dostępne w kolekcji kolory - biel, szarość, czerń i ciepłą fakturę drewna.

Dzięki pełnej swobodzie możemy tworzyć wnętrza o wystroju monochromatycznym lub bawić się, tworząc rozmaite kolaże kolorystyczne. Charakter kompozycji zawsze pozostanie jednak spójny i harmonijny. Specjalny konfigurator dedykowany linii SIMPLE pomoże zrealizować naszą koncepcję, skomponować wymarzony mebel lub wyposażenie do całego domu w czterech prostych krokach. Rodzina SIMPLE została zaprojektowana nie tylko z myślą o walorach estetycznych, seria pełna jest inteligentnych, ułatwiających codzienne funkcjonowanie rozwiązań. Posiadacze małych sypialni z pewnością docenią szafę z harmonijkowymi drzwiami, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu. Nocne marki polubią stolik nocny, w którym dyskretne oświetlenie zapala się, kiedy otwieramy szufladę.

Od kiedy na rynku: 2017

Cena produktu: od 249 zł

Gwarancja produktu: 2 lata rękojmi

Dostępność na rynku: dostępne w salonach VOX i na vox.pl

VOX
ul. Gdyńska 143 Czerwonak 62-004
+48 61 81 51 700
pr@vox.pl
www.vox.pl/

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • marek.lisiecki@tlen.pl, 2017-10-23 18:53:36

    Rewelacja.Na rynku nie mebli o tak wszechstronnych możliwościach i stylistyce kolorystycznej. Jeden system mebli umożliwia umeblowanie praktycznie całego mieszkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny