Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja tkanin Sofia/Fargotex

Kolekcja tkanin Sofia/Fargotex
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 11:41 (aktualizacja: 18 paź 2016 11:43)

Kolekcja tkanin Sofia/Fargotex

Kolekcja Sofia to inspiracja kobiecością w najlepszym wydaniu. Pastelowa oraz lekka kolorystyka stanowi subtelne połączenie stylu skandynawskiego ze stylem francuskim. Przemyślana paleta barw świetnie skomponuje się z ponadczasową bielą oraz nada wnętrzu prawdziwej świeżości.

Opis produktu: Kolekcja Sofia to inspiracja kobiecością w najlepszym wydaniu. Pastelowa oraz lekka kolorystyka stanowi subtelne połączenie stylu skandynawskiego ze stylem francuskim. Przemyślana paleta barw świetnie skomponuje się z ponadczasową bielą oraz nada wnętrzu prawdziwej świeżości. Plastyczność oraz miękkość Sofii sprawia, że materiał ten świetnie układa się na meblach prostych – nowoczesnych, ale także i bardziej wymagających w formie – klasycznych.

Tkanina dzięki apreturze Easy Clean pozwala na łatwe usunięcie plam np. z herbaty, kawy czy wina za pomocą wody lub wody z mydła, zaś powłoka Easy Life zapobiega wsiąkaniu płynów. Tkanina dostępna jest w 27 kolorach. Tkanina tapicerska i dekoracyjna przeznaczona do obić foteli, kanap, wszelkiego rodzaju siedzisk oraz poduszek i innych dekoracji. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie (test Martindale powyżej 100 000 cykli), jednocześnie bardzo miękka w dotyku. 

Od kiedy na rynku: Od 2016 roku
Cena produktu: Cena detaliczna 77,63 zł brutto za mb 
Gwarancja produktu: Rękojmia 24 miesiące. 
Pogwarancja: Rękojmia 24 miesiące
Dostępność na rynku: Od 2016 roku
Dokumentacja: Certyfikat Oeko- Tex Standard 100 (IW 00070), dołączona również specyfikacja techniczna
Nagrody,opinie,rekomendacje: Diament Meblarstwa 2016

Nazwa firmy: Fargotex Sp. z o.o.
Al. Legionów 114C
Telefon/Fax: 862185390
fargotex@fargotex.pl
www.fargotex

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY