Kolekcja tkanin Sofia/Fargotex

Zobacz galerię [30 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 11:41

Kolekcja tkanin Sofia/Fargotex

Kolekcja Sofia to inspiracja kobiecością w najlepszym wydaniu. Pastelowa oraz lekka kolorystyka stanowi subtelne połączenie stylu skandynawskiego ze stylem francuskim. Przemyślana paleta barw świetnie skomponuje się z ponadczasową bielą oraz nada wnętrzu prawdziwej świeżości.

Opis produktu: Kolekcja Sofia to inspiracja kobiecością w najlepszym wydaniu. Pastelowa oraz lekka kolorystyka stanowi subtelne połączenie stylu skandynawskiego ze stylem francuskim. Przemyślana paleta barw świetnie skomponuje się z ponadczasową bielą oraz nada wnętrzu prawdziwej świeżości. Plastyczność oraz miękkość Sofii sprawia, że materiał ten świetnie układa się na meblach prostych – nowoczesnych, ale także i bardziej wymagających w formie – klasycznych.

Tkanina dzięki apreturze Easy Clean pozwala na łatwe usunięcie plam np. z herbaty, kawy czy wina za pomocą wody lub wody z mydła, zaś powłoka Easy Life zapobiega wsiąkaniu płynów. Tkanina dostępna jest w 27 kolorach. Tkanina tapicerska i dekoracyjna przeznaczona do obić foteli, kanap, wszelkiego rodzaju siedzisk oraz poduszek i innych dekoracji. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na ścieranie (test Martindale powyżej 100 000 cykli), jednocześnie bardzo miękka w dotyku. 

Od kiedy na rynku: Od 2016 roku
Cena produktu: Cena detaliczna 77,63 zł brutto za mb 
Gwarancja produktu: Rękojmia 24 miesiące. 
Pogwarancja: Rękojmia 24 miesiące
Dostępność na rynku: Od 2016 roku
Dokumentacja: Certyfikat Oeko- Tex Standard 100 (IW 00070), dołączona również specyfikacja techniczna
Nagrody,opinie,rekomendacje: Diament Meblarstwa 2016

Nazwa firmy: Fargotex Sp. z o.o.
Al. Legionów 114C
Telefon/Fax: 862185390
fargotex@fargotex.pl
www.fargotex

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ