Kolekcja zlewozmywaków granitowych Evora/Deante

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 13:59

Kolekcja zlewozmywaków granitowych Evora/Deante

Kolekcja o fantazyjnym ociekaczu z geometrycznym wzorem, przypominającym wytłoczenie. Charakterystyczne zagłębienia, kąty i nachylenia nawiązują do amerykańskiego samolotu odrzutowego F-117 Nighthawk.

Opis produktu: Kolekcja o fantazyjnym ociekaczu z geometrycznym wzorem, przypominającym wytłoczenie. Charakterystyczne zagłębienia, kąty i nachylenia nawiązują do amerykańskiego samolotu odrzutowego F-117 Nighthawk. Inspiracja jest nieprzypadkowa – autorem kolekcji jest bowiem Michał Łój, Absolwent Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, czerpiący inspiracje z nowoczesnych technologii, futurystycznych form, przemysłu high-tech czy samochodów wyścigowych.

Autorskie zlewozmywaki zostały wyprodukowane w Polsce ze szlachetnej mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy poliestrowej. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny. Zlewozmywaki są dostępne w dwóch kolorach podstawowych – grafit i piasek, a także wykończeniach z powłoką antybakteryjną. Podczas produkcji tych ostatnich wykorzystano technologię jonów srebra, pozwalającą zredukować poziom bakterii i pleśni, gromadzących się podczas przygotowywania posiłków i zmywania. Dzięki niej na powierzchni zlewozmywaka tworzy się warstwa, hamująca proces rozmnażania zarazków, ostatecznie powodująca ich wyginięcie. Wymiary: 780x440x180 mm.

Od kiedy na rynku: wrzesień 2016
Cena produktu: 469 zł
Gwarancja produktu: 7 lat
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: wrzesień 2016
Dokumentacja: Atest PZH

Producent: Deante
Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
tel.: 42 638 30 00, fax: 42 638 30 81
help@desk.deante.pl
www.deante.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ