Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja zlewozmywaków granitowych Evora/Deante

Kolekcja zlewozmywaków granitowych Evora/Deante
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 13:59

Kolekcja zlewozmywaków granitowych Evora/Deante

Kolekcja o fantazyjnym ociekaczu z geometrycznym wzorem, przypominającym wytłoczenie. Charakterystyczne zagłębienia, kąty i nachylenia nawiązują do amerykańskiego samolotu odrzutowego F-117 Nighthawk.

Opis produktu: Kolekcja o fantazyjnym ociekaczu z geometrycznym wzorem, przypominającym wytłoczenie. Charakterystyczne zagłębienia, kąty i nachylenia nawiązują do amerykańskiego samolotu odrzutowego F-117 Nighthawk. Inspiracja jest nieprzypadkowa – autorem kolekcji jest bowiem Michał Łój, Absolwent Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, czerpiący inspiracje z nowoczesnych technologii, futurystycznych form, przemysłu high-tech czy samochodów wyścigowych.

Autorskie zlewozmywaki zostały wyprodukowane w Polsce ze szlachetnej mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy poliestrowej. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny. Zlewozmywaki są dostępne w dwóch kolorach podstawowych – grafit i piasek, a także wykończeniach z powłoką antybakteryjną. Podczas produkcji tych ostatnich wykorzystano technologię jonów srebra, pozwalającą zredukować poziom bakterii i pleśni, gromadzących się podczas przygotowywania posiłków i zmywania. Dzięki niej na powierzchni zlewozmywaka tworzy się warstwa, hamująca proces rozmnażania zarazków, ostatecznie powodująca ich wyginięcie. Wymiary: 780x440x180 mm.

Od kiedy na rynku: wrzesień 2016
Cena produktu: 469 zł
Gwarancja produktu: 7 lat
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: wrzesień 2016
Dokumentacja: Atest PZH

Producent: Deante
Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
tel.: 42 638 30 00, fax: 42 638 30 81
help@desk.deante.pl
www.deante.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY