Kolekcja zlewozmywaków szklanych Capella/Deante

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 14:27

Kolekcja zlewozmywaków szklanych Capella/Deante

Innowacyjna kolekcja zlewozmywaków Capella łączy nowoczesne szkło z eleganckim granitem. Seria jest skierowana do osób, które cenią oryginalny design i lubią się otaczać pięknymi przedmiotami.

Opis produktu: Innowacyjna kolekcja zlewozmywaków Capella łączy nowoczesne szkło z eleganckim granitem. Seria jest skierowana do osób, które cenią oryginalny design i lubią się otaczać pięknymi przedmiotami. Produkty zaprojektowane przez Michała Łoja zdobią wzory, czerpiące z najnowszych trendów. Capella będzie się doskonale prezentować we wnętrzach w stylu industrialnym, inspirowanych loftami i surowymi materiałami.

Zlewozmywaki zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, posiadającego 5-krotnie wyższą odporność od szkła standardowego. Materiał został dodatkowo wzmocniony specjalną warstwą laminującą. Druk jest wykonywany w technologii zabezpieczającej powierzchnię przed promieniami UV i czynnikami zewnętrznymi. Dzięki polerowaniu ranty zlewozmywaka są gładkie i bezpieczne w użytkowaniu. Krawędzie są dostępne w dwóch modnych wykończeniach – szlifie trapezowym (tzw. wykończenie diament) i szlifie okrągłym (tzw. wykończenie zero). W przypadku wykończenia zero możliwy jest montaż typu flush mount, czyli instalacja zlewozmywaka na równi z blatem. Płaski ociekacz idealnie nadaje się do montażu nad urządzeniami AGD (zmywarką, pralką, niską lodówką). Dostępne są cztery wzory drukowane na szkle, dwa wykończenia krawędzi, trzy kolory komór (alabaster, grafitowy metalik i szary metalik), co łącznie daje aż 24 kombinacje.

Od kiedy na rynku wrzesień 2016
Cena produktu 1599 zł
Gwarancja produktu 10 lat
Pogwarancja tak
Dostępność na rynku wrzesień 2016
Dokumentacja Atest PZH
Nagrody,opinie,rekomend. -

Producent: Deante
Al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
tel.: 42 638 30 00, fax: 42 638 30 81
help@desk.deante.pl
www.deante.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ