KOŁO Twins/Geberit. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

KOŁO Twins/Geberit. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 paź 2017 11:33

KOŁO Twins/Geberit

Kolekcja KOŁO TWINS została zaprojektowana zgodnie z zasadą: minimum formy, maksimum możliwości. Nowoczesny design, kubistyczne formy, trwałość, wygoda użytkowania i modularny koncept pozwalają stworzyć niepowtarzalne aranżacje o najwyższym stopniu funkcjonalności. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: KOŁO Twins

Kategoria: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Umywalki TWINS, z prostokątną misą wewnętrzną i wyjątkowo niskim rantem, charakteryzują się subtelną formą i nowoczesnym wyglądem. Są dostępne w trzech rozmiarach: 50 cm, 60 cm i 80 cm. Dzięki temu, sprawdzą się zarówno w projekcie łazienki dla całej rodziny, który powinien uwzględniać dwie umywalki obok siebie, jak również w designerskim, minimalistycznym wnętrzu o wysokiej funkcjonalności. Umywalki są doskonałym uzupełnieniem konceptu meblowego KOŁO TWINS. Szafki podumywalkowe zaprojektowano tak, aby wyróżniały się unikatowym designem, ale również doskonale spełniały swoją funkcję. Występują w trzech wariantach: z jedną szufladą, z dwoma szufladami, z podwójnymi drzwiami oraz w trzech wersjach kolorystycznych: biały połysk, szary mat i czarny mat. Cechują się solidnością i niezawodnością wykonania – między innymi dzięki wykorzystaniu płyty wilgocioodpornej oraz trwałych, metalowych boków szuflad. Mechanizm cichego domykania, soft-close, zwiększa zaś komfort użytkowania.

Od kiedy na rynku: 2017

Cena produktu: w zależności od wybranych wariantów

Gwarancja produktu: dla umywalek - 7 lat, dla mebli - 2 lata

Pogwarancja: W okresie gwarancyjnym gwarant bezpłatnie naprawi wyrób lub wymieni go na nowy. W razie niemożności wykonania tych obowiązków, nabywcy przysługuje uprawnienie do obniżenia ceny wyrobu lub do zwrotu zapłaconej kwoty. Naprawy pogwarancyjne są odpłatne.

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax 22 376 01 00
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny