Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kostka polbruk Magna/Polbruk

Kostka polbruk Magna/Polbruk
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 27 paź 2016 13:38

Kostka polbruk Magna/Polbruk

Materiał z jakiego kostka została wykonana: beton Wymiary (długość×szerokość w centymetrach): 50×75 Grubość (w centymetrach): 10 cm Kolor: nerino Cechy charakterystyczne: Płyta Magna z oferty firmy Polbruk to propozycja dla tych, którzy chcą wprowadzić do otoczenia monochromatyczną barwę połączoną z klasycznym prostokątnym kształtem.

Opis produktu: Materiał z jakiego kostka została wykonana: beton Wymiary (długość×szerokość w centymetrach): 50×75 Grubość (w centymetrach): 10 cm Kolor: nerino Cechy charakterystyczne: Płyta Magna z oferty firmy Polbruk to propozycja dla tych, którzy chcą wprowadzić do otoczenia monochromatyczną barwę połączoną z klasycznym prostokątnym kształtem. Płyty mają duży format 50x75 cm i dostępne są w szarym kolorze nerino. Z powodzeniem nadają się do aranżacji nowoczesnych, prywatnych posesji, tarasów i pasaży miejskich, nadając przestrzenią luksusowy charakter. Grubość 10 centymetrów gwarantuje, że stworzone nawierzchnie są równe i odporne na obciążenia, a dzięki gładkiej fakturze produkt jest łatwy do utrzymania w czystości. Płyta Magna dobrze komponuje się z elementami małej architektury oferowanymi przez Polbruk np. Obrzeżem Modern, Obrzeżem Endo czy Murkiem Grando. Faktura: gładka.
Od kiedy na rynku: 2015
Cena produktu: 43,00 zł netto/ szt.
Gwarancja produktu: 3 lata
Dostępność na rynku: dostępny
Dokumentacja:n Produkty Polbruk® w procesie produkcji i magazynowania poddawane są procesom kontrolnym. Wszystkie nasze wyroby produkujemy zgodnie z normami europejskimi przyjętymi przez Polski Komitet Normalizacyjny i znakowanymi jako PN-EN. Dla wyrobów, których nie można oceniać wg tych norm, jako dokument odniesienia stosujemy krajowe aprobaty techniczne.

Adres firmy: 80-299 Gdańsk, Ul. Nowy Świat 16 C
Telefon/Fax: 58 554 59 45
kontakt@polbruk.p

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY