Laminat szklany Rauvisio crystal/Rehau. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Laminat szklany Rauvisio crystal/Rehau. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2018 16:04

Laminat szklany Rauvisio crystal/Rehau

REHAU opracował innowacyjny laminat szklany RAUVISIO crystal, który doskonale nadaje się do zastosowania w każdej kuchni. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: RAUVISIO crystal

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: RAUVISIO crystal – polimerowe szkło dla Twojej kuchni Szkło dodaje kuchni elegancji, a jednocześnie podnosi jej atrakcyjność i wprowadza zaskakujące akcenty. REHAU opracował innowacyjny laminat szklany RAUVISIO crystal, który doskonale nadaje się do zastosowania w każdej kuchni. RAUVISIO crystal to szkło polimerowe, które na frontach mebli kuchennych z powodzeniem zastępuje prawdziwe szkło, a jednocześnie jest pozbawione jego wad. Zapewnia efekt głębi koloru, a różnorodność barw dostępnych w wysokim połysku oraz macie zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Powierzchnia REHAU charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania - dzięki odpornej na zarysowania warstwy HardCoat oraz przypadkowe uszkodzenia. Polimerowy panel RAUVISIO crystal jest szczególnie praktycznym rozwiązaniem w kuchni, ponieważ zapewnia higieniczną czystość, jak również łatwość czyszczenia. W przypadku zwykłych frontów z prawdziwego szkła w spoinach może zbierać się brud. Fronty meblowe wykonane z RAUVISIO crystal pozbawione są spoin, a nieporowata powierzchnia sprawia, że dużo łatwiej utrzymać czystość. Przy okazji – czasem warto jednak te panele nieco „pobrudzić” i to celowo! Po frontach RAUVISIO crystal można bowiem pisać flamastrami lub kredą jak po tablicy. Dodatkowym atutem laminatu jest możliowośc obróbki materiału za pomocą standardowych narzędzi stolarskich, a polimerowy panel można dowolnie przycinać i wykonywać zdobne intarsje.

Od kiedy na rynku: 2013
Gwarancja produktu: 2 lata
Dostępność na rynku: 2013
Dokumentacja: certyfikat TÜV

Karta techniczna: TUTAJ

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A Baranowo
62-081 Przeźmierowo k. Poznania
www.rehau.com

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający