Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Linia baterii kuchennych Formentera/Teka Polska

Linia baterii kuchennych Formentera/Teka Polska
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 14:33 (aktualizacja: 18 paź 2016 14:34)

Linia baterii kuchennych Formentera/Teka Polska

Nowe baterie kuchenne Formentera mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam gdzie będzie potrzebny.

Opis produktu: Nowe baterie kuchenne Formentera mają elastyczną, ruchomą wylewkę, która ułatwia prace kuchenne. Dzięki niej zarówno zmywanie, jak i płukanie owoców lub warzyw stanie się łatwiejsze, a strumień wody dotrze wszędzie tam gdzie będzie potrzebny. Wylewka w oplocie stalowym dostępna jest w trzech wersjach wykończenia: w chromowej sprężynie lub wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym lub czarnym. Wysokiej jakości głowica z zaworem ceramicznym zapewnia długotrwałą niezawodność baterii, a perlator z systemem anti-scale, chroni przed osadzaniem się kamienia. Alternatywę dla elastycznej wylewki stanowią klasyczne baterie z wysoką wylewką wykończone w całości chromem lub częściowo i pokryte matową powłoką w modnych kolorach czerni i bieli. W linii Formentera znajdzie się także propozycja dla najbardziej wymagających - bateria podokienna.
Od kiedy na rynku: Październik 2015
Cena produktu: 587-650 zł
Gwarancja produktu: 5 lat
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: tak

Adres firmy: 3-go Maja 8, 05-800 Pruszków
Telefon/Fax: 22 738 32 70
info@teka.com.pl
www.teka.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY