Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Linia zlewozmywaków Clivo/Teka Polska

Linia zlewozmywaków Clivo/Teka Polska
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 14:39 (aktualizacja: 18 paź 2016 14:40)

Linia zlewozmywaków Clivo/Teka Polska

Linia Clivo to cztery modele zlewozmywaków z tequarcu w różnych wariantach funkcjonalnych. Dostępne w różnych wymiarach, kombinacjach komór i ociekaczy, do szafek od 45, 50 lub 60 cm, w trzech ponadczasowych kolorach: topaz, aluminium i onyks.

Opis produktu: Linia Clivo to cztery modele zlewozmywaków z tequarcu w różnych wariantach funkcjonalnych. Dostępne w różnych wymiarach, kombinacjach komór i ociekaczy, do szafek od 45, 50 lub 60 cm, w trzech ponadczasowych kolorach: topaz, aluminium i onyks. Tequarc to alternatywa dla wszystkich tych, którzy preferują kolorowe zlewozmywaki o niepowtarzalnej, naturalnej powierzchni. Materiał zapewnia wieloletnią trwałość oraz naturalny kamienny wygląd dzięki połączeniu naturalnego kwarcu oraz akrylu w proporcjach 80% do 20%. Zlewozmywaki Clivo są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania, niezwykle łatwe w pielęgnacji, odporne na używane powszechnie środki czyszczące, bezpieczne dla produktów spożywczych, odporne na wysokie temperatury i promienie UV. Potwierdzeniem najwyższej jakości zlewozmywaków jest 20 lat gwarancji.
Od kiedy na rynku: Październik 2015
Cena produktu: 406-617 zł
Gwarancja produktu: 20 lat
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: tak

Adres firmy: 3-go Maja 8, 05-800 Pruszków
Telefon/Fax: 22 738 32 70
info@teka.com.pl
www.teka.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY