Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Meble łazienkowe Folio/Alape

Meble łazienkowe Folio/Alape
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 24 paź 2016 11:41

Meble łazienkowe Folio/Alape

Folio to nowy, innowacyjny zestaw umywalkowy Alape, w pełni wykorzystujący możliwości, jakie oferuje produkcja umywalek z glazurowanej stali. «Folio» jest nie tylko prostą umywalką - to starannie wykonana kompozycja, która obejmując pasujące do niej meble, tworzy jednolitą całość.

Opis produktu: «Folio» to nowy, innowacyjny zestaw umywalkowy Alape, w pełni wykorzystujący możliwości, jakie oferuje produkcja umywalek z glazurowanej stali. «Folio» jest nie tylko prostą umywalką - to starannie wykonana kompozycja, która obejmując pasujące do niej meble, tworzy jednolitą całość. Dzięki idei eleganckiego designu Gerharda Busalta mebel i umywalka stają się prawdziwym dziełem sztuki. Dokładna geometria, minimalna tolerancja wymiarowa i nieskazitelnie gładkie powierzchnie są wynikiem bardzo precyzyjnego wytwarzania. Zestaw umywalkowy jest pokryty powierzchnią z glazurowanej stali o grubości 3 mm. Takie rozwiązanie czyni z «Folio» pioniera i otwiera nowe możliwości projektowe. Kształt jednorodnego korpusu - który łączy umywalkę, półki i meble - pokazuje wpływy nowoczesnej architektury.

«Folio» łączy lekkość i funkcjonalność materiału w niezwykle zbalansowany sposób: zoptymalizowana powierzchnia przechowywania z ukrytymi prowadnicami szuflad tworzy potrzebną przestrzeń w łazience. Przednia część ramy została zaprezentowana w pięciu jedwabnomatowych wykończeniach, które zostały specjalnie stworzone dla «Folio». Subtelne odcienie brązu – Moonstone (kamień księżycowy) i Shadow Earth (cień ziemi) – doskonale wtapiają się w stonowany wystrój łazienki, natomiast żywe kolory – Grey Fossil (szarość kamienia) i Aubergine (oberżyna) stanowią w niej akcenty. Paletę barw uzupełnia klasyczna biel. Mebel bez uchwytów jest wyposażony w mechanizm push-to-open. Szuflady mogą być wyposażone w wewnętrzne przegródki, pojemniki i półki w celu uzyskania pożądanej funkcjonalności.

«Folio» jest dostępne w dwóch głębokościach - 450 mm dla baterii ściennych i 500 mm do armatury umywalkowej stojącej oraz w trzech różnych szerokościach. W wersjach o szerokościach 804 i 1004 mm umywalka jest umieszczona centralnie, natomiast w wersji o szerokości 1254 mm umywalka może być umieszczona asymetrycznie – po prawej lub lewej stronie. Większą konstrukcję można wyposażyć również w dwie szuflady, podczas gdy mniejsze modele mają tylko jedną. Wszystkie modele dostępne są w standardowej wersji bez przelewu i z białym emaliowanym korkiem. Na życzenie dostępne są również w kombinacji z przelewem i chromowanym korkiem lub ze zintegrowanym odpływem i zaworem przelewowym.
Od kiedy na rynku: maj 2016
Cena produktu: od 10 700 zł
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: TAK, salony sprzedaży/ dystrybutorzy w Polsce, adresy dostępne na stronie www.alape.com
Dokumentacja: PZH

Producent: Alape GmbH, Am Gräbicht 1-9, D-38644 Goslar
Tel.+49(0)5321 558-139, fax +49(0)5321 558-255
E-mail: contact@alape.com
www.alape.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY