Narożnik Altro/Black Red White

Zobacz galerię [25 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 12:26

Narożnik Altro/Black Red White

Z narożnikiem Altro wygoda nabiega nowoczesnego kształtu. Minimalistyczna forma została wzbogacona o funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu ten mebel to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim komfortowa strefa relaksu dla całej rodziny.

Opis produktu: Z narożnikiem Altro wygoda nabiega nowoczesnego kształtu. Minimalistyczna forma została wzbogacona o funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu ten mebel to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim komfortowa strefa relaksu dla całej rodziny. Proste linie, modne kubistyczne kształty i nowoczesne chromowane nóżki sprawiają, że mebel delikatnie unosi się nad ziemią prezentując się lekko i bardzo subtelnie. Narożnik Altro to przede wszystkim wiele praktycznych rozwiązań. Pełen komfort relaksu zapewniają regulowane zagłówki i podłokietnik, dzięki którym możemy dostosować mebel do potrzeb chwili i własnych oczekiwań.

Dwustronna poducha podłokietnikowa pozwala na pełną swobodę wypoczynku - w każdej chwili możemy odwrócić ją na jedną lub drugą stronę i zyskać wygodną podstawę na filiżankę kawy lub miejsce dla gości. Dodatkową funkcjonalność i miejsce użytkowe zapewnia półka umieszczona w narożu mebla. Narożnik posiada funkcję snu i wygodny mechanizm rozkładania typu Delfin, który wsparty gumowymi rolkami zabezpiecza podłoże przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wypełnienie mebla wykonane z wysokoelastycznej pianki i sprężyn falistych to gwarancja komfortu na co dzień. Dzięki temu, że mebel w całości pokryty jest tkaniną meblową doskonale prezentuje się nie tylko jego część wypoczynkowa, ale także plecy, dzięki czemu z powodzeniem możemy ustawić go w samym centrum domowego wnętrza. Narożnik dostępny jest w szerokiej palecie tkanin.
Od kiedy na rynku: październik 2016

Gwarancja produktu: 2 letnia rękojmia na zasadach ogólnych.

Pogwarancja: Serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem sklepów Black Red White na terenie całego kraju.

Dostępność na rynku: Salony własne oraz wybrane salony partnerskie Black Red White.

Producent/dystrybutor: Black Red White
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ