Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Narożnik Altro/Black Red White

Narożnik Altro/Black Red White
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 12:26

Narożnik Altro/Black Red White

Z narożnikiem Altro wygoda nabiega nowoczesnego kształtu. Minimalistyczna forma została wzbogacona o funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu ten mebel to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim komfortowa strefa relaksu dla całej rodziny.

Opis produktu: Z narożnikiem Altro wygoda nabiega nowoczesnego kształtu. Minimalistyczna forma została wzbogacona o funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu ten mebel to nie tylko piękna dekoracja wnętrza, ale przede wszystkim komfortowa strefa relaksu dla całej rodziny. Proste linie, modne kubistyczne kształty i nowoczesne chromowane nóżki sprawiają, że mebel delikatnie unosi się nad ziemią prezentując się lekko i bardzo subtelnie. Narożnik Altro to przede wszystkim wiele praktycznych rozwiązań. Pełen komfort relaksu zapewniają regulowane zagłówki i podłokietnik, dzięki którym możemy dostosować mebel do potrzeb chwili i własnych oczekiwań.

Dwustronna poducha podłokietnikowa pozwala na pełną swobodę wypoczynku - w każdej chwili możemy odwrócić ją na jedną lub drugą stronę i zyskać wygodną podstawę na filiżankę kawy lub miejsce dla gości. Dodatkową funkcjonalność i miejsce użytkowe zapewnia półka umieszczona w narożu mebla. Narożnik posiada funkcję snu i wygodny mechanizm rozkładania typu Delfin, który wsparty gumowymi rolkami zabezpiecza podłoże przed ewentualnymi uszkodzeniami. Wypełnienie mebla wykonane z wysokoelastycznej pianki i sprężyn falistych to gwarancja komfortu na co dzień. Dzięki temu, że mebel w całości pokryty jest tkaniną meblową doskonale prezentuje się nie tylko jego część wypoczynkowa, ale także plecy, dzięki czemu z powodzeniem możemy ustawić go w samym centrum domowego wnętrza. Narożnik dostępny jest w szerokiej palecie tkanin.
Od kiedy na rynku: październik 2016

Gwarancja produktu: 2 letnia rękojmia na zasadach ogólnych.

Pogwarancja: Serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem sklepów Black Red White na terenie całego kraju.

Dostępność na rynku: Salony własne oraz wybrane salony partnerskie Black Red White.

Producent/dystrybutor: Black Red White
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY