Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual/Vigour. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual/Vigour. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2017 16:29

Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual/Vigour

W nowoczesnej łazience funkcjonalność to nie wszystko – uzupełnia ją estetyczna forma, nawiązująca do aktualnych trendów w aranżacji przestrzeni. Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual idealnie wpisują się w to założenie, proponując eleganckie rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z pomieszczenia będzie po prostu przyjemniejsze.

Nazwa produktu: Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual

Kategoria: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: VIGOUR individual stanowi świetny sposób na to, aby poprawić funkcjonalność każdej łazienki. Zastosowanie odpływu umożliwia odprowadzenie wody nie tylko z przestrzeni prysznica, lecz również z powierzchni łazienki lub toalety. Odpływ liniowy lub ścienny pozwoli na odejście od standardowych rozwiązań i dopasowanie przestrzeni prysznicowej do indywidualnych potrzeb. Detal ten zwraca na siebie uwagę tuż po wejściu do pomieszczenia, sprawiając, że cała aranżacja jest odbierana jako niebanalna i elegancka. Dodatkowo, jednolicie zaprojektowana posadzka powiększa optycznie przestrzeń łazienki.

Seria VIGOUR individual to szeroka gama odpływów, spośród których każdy użytkownik wybierze ten, który najlepiej sprawdzi się w jego łazience. W ofercie odpływów liniowych poza ponadczasowymi modelami rusztów ze stali szlachetnej, dostępne są również ruszty szklane w bogatej palecie kolorystycznej oraz przeznaczone do wykończenia płytkami. Odpływy dostępne są w wymiarach od 700 do 1200 mm. Każda rynna i syfon testowane są na szczelność. Dodatkowym atutem jest fabrycznie zamontowana flizelina uszczelniająca, która zwiększa gwarancję szczelności. Zintegrowane sito do wyłapywania włosów oraz łatwa dostępność do niego umożliwiają nieskomplikowane i szybkie czyszczenie. Dopasowanie wysokości wybranego rusztu do grubości płytki jest łatwiejsze dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu TAF. Rynna z odprowadzeniem wody drenażowej zapewnia usunięcie całej wilgoci z powierzchni prysznica. Bardzo wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji odpływów VIGOUR są gwarantem niezawodnego i długotrwałego funkcjonowania tego produktu.

Prostota stanowi kwintesencję stylu aranżacyjnego, z którego czerpią projektanci współczesnych łazienek. Produkty z serii VIGOUR individual doskonale nawiązują do tych minimalistycznych trendów – cechują je geometryczna forma i idealnie gładka powierzchnia bez zbędnych zdobień, które mogłyby tylko zatracić ich nieskomplikowany, choć elegancki urok. Metaliczny, stalowy odcień będzie się pięknie komponować z klasyczną armaturą, co zapewni ciekawe wrażenia estetyczne podczas codziennego zażywania kąpieli.

Od kiedy na rynku: Odpływy liniowe na rynku polskim od 5 lat, odpływy ścienne na rynku polskim od sierpnia 2017

Cena produktu: Od 1000 zł netto

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście)

Dostępność na rynku: Salony Łazienek Elements

Dokumentacja: Norma PN-EN 1253-1:2015-03, PN-EN 1253-2:2015-03, Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych, Atest PZH

Zobacz katalog Vigour Individual

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Vigour GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny