Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Joniec.

Fot. Joniec.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 22 paź 2015 08:17 (aktualizacja: 22 paź 2015 13:35)

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe - kolor Piryt

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe – kolor Piryt swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – kamienia

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe – kolor Piryt – to autorski pomysł firmy Joniec wprowadzony na rynek polski w 2003 r. Swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – kamienia. Elementy systemu wykonane są z wibroprasowanego betonu barwionego w masie.

System ogrodzeniowy GORC de Luxe to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. To elegancka i efektowna wizytówka domu. Charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków tworzą unikalną estetykę słupków i podmurówki. Ogrodzenie łupane GORC de Luxe posiada dwie wersje, różniące się rozmiarami bloczków: GL22 i GL38. Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 daje dodatkowe ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku.

Uniwersalny odcień Multi-Color ułatwia dopasowanie ogrodzenia do wybranego elementu otoczenia domu: dachówki, elewacji, kostki brukowej czy też wybranych elementów małej architektury ogrodowej. Wysoka jakość produktu od lat doceniana jest przez klientów – ogrodzenie to cieszy się niesłabnącym powodzeniem nie tylko wśród klientów w Polsce, ale również na Słowacji, na Litwie, w Niemczech, na Białorusi, w Kaliningradzie.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2003 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku:
Firma Joniec współpracuje z dystrybutorami materiałów budowlanych usytuowanych na terenie całej Polski. Jest to sieć ponad 200 punktów handlowych, które oferują sprzedaż, doradztwo, w niektórych przypadkach także montaż ogrodzeń.
Dokumentacja techniczna: deklaracja zgodności z normą CE PN-EN 771-3:2011
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:
1. Złoty Kask 2009 Targów TARGBUD 2009 – nagroda przyznana przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa oraz Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
2. Jakość Roku 2011 w kategorii PRODUKT – konkurs organizowany przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.
3. Złota Siódemka Branży Budowlanej w kategorii OGRODZENIA edycja 2014– konkurs organizowany przez TV EXPO Targi Biznes News.
4. Jakość Roku 2014 w kategorii PRODUKT - konkurs organizowany przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.

F.P.U.H. Joniec Mieczysław Joniec
Tymbark 109
34-650 Tymbark

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY