Okap wyspowy Loop/Falmec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Okap wyspowy Loop/Falmec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2017 14:07

Okap wyspowy Loop/Falmec

Loop, okap wyspowy, wykonany z lakierowanej stali na biało. Dodatkową opcją jest stal lakierowana na kolor czarnobrązowy lub stal inox. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Loop

Kategoria: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Loop, okap wyspowy, wykonany z lakierowanej stali na biało. Dodatkową opcją jest stal lakierowana na kolor czarnobrązowy lub stal inox. Falmec odpowiadając na oczekiwania klientów przedstawia nową linię okapów Circle.Tech, które wpływają na polepszenie jakości oczyszczanego powietrza w kuchni. Okapy filtrujące Circle.Tech działają na zasadzie przepychania poziomego powietrza, w tradycyjnych okapach powietrze przepływało pionowo.

Powietrze przechodzi przez korpus filtrujący oraz silnik i jest rozprowadzane w sposób jednolity. Dzięki okrągłej formie silnika, powietrze filtrujące osiąga maksymalną wydajność, pozwalając uzyskać wysoką wydajność pochłaniania i filtrowania. Równomierny przepływ powietrza na wyjściu z okapu redukuje zawirowania, co wpływa na zmniejszenie hałasu podczas użytkowania. W okapach Circle.Tech, wykorzystano innowacyjną technologię filtrowania, w której zastosował materiały występujące w przyrodzie węgiel + zeolit, aby zapewnić większą wydajność filtrowani. Filtr Carbon.Zeo jest stosowany w okapach z technologią Circle.Tech.

W warunkach normalnego korzystania zaleca się jego regenerację co 18 miesięcy i jego wymianę co 3 lata. Aby zregenerować filtr Carbon.Zeo należy włożyć go do piekarnika rozgrzanego do temperatury 200°C na około 2 godziny Oświetlenie dekoracyjne LED. Filtr przeciwtłuszczowy, wymienny z możliwością mycia> Wyciąg szczelinowy z panelem ze szkła hartowanego. Sterowanie rotacyjne. Technologia Circle.Tech z filtrem Carbo.Zeo. Wymiary 74 cm, silnik 600 cm/h, maksymalne zużycie energii 160 W, hałas 50-60Hz.

Od kiedy na rynku: Styczeń 2017

Cena produktu: 7 235 zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

Dokumentacja: Tak

Falmec Polska Sp. z o.o.
Konotopa, Rajdowa 3A
05-850 Ożarów Mazowiecki
Tel. 22 721 03 42
Tel kom. 512 943 700
Fax. 22 722 18 16
www.falmecpolska.pl
biuro@falmecpolska.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny