Okap wyspowy Soffio/Falmec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Okap wyspowy Soffio/Falmec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2017 14:16

Okap wyspowy Soffio/Falmec

Soffio to nowy okap wyspowy w rodzinie Falmec z wykorzystaniem innowacyjnej technili filtrowania powietrza Circle.Tech. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Soffio

Kategoria: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Soffio nowy okap wyspowy w rodzinie Falmec z wykorzystaniem innowacyjnej technili filtrowania powietrza Circle.Tech. Soffio występuje w dwóch kolorach: biały matowy i bursztynowy matowy. Technologia Circle.Tech wpływaja na polepszenie jakości oczyszczanego powietrza w kuchni. Okapy filtrujące Circle.Tech działają na zasadzie przepychania poziomego powietrza, w tradycyjnych okapach powietrze przepływało pionowo. Powietrze przechodzi przez korpus filtrujący oraz silnik i jest rozprowadzane w sposób jednolity. Dzięki okrągłej formie silnika, powietrze filtrujące osiąga maksymalną wydajność, pozwalając uzyskać wysoką wydajność pochłaniania i filtrowania. Równomierny przepływ powietrza na wyjściu z okapu redukuje zawirowania, co wpływa na zmniejszenie hałasu podczas użytkowania.

W okapach Circle.Tech, wykorzystano innowacyjną technologię filtrowania, w której zastosował materiały występujące w przyrodzie węgiel + zeolit, aby zapewnić większą wydajność filtrowani. Filtr Carbon.Zeo jest stosowany w okapach z technologią Circle.Tech. W warunkach normalnego korzystania zaleca się jego regenerację co 18 miesięcy i jego wymianę co 3 lata. Aby zregenerować filtr Carbon.Zeo należy włożyć go do piekarnika rozgrzanego do temperatury 200°C na około 2 godziny. Średnica okapu 58 cm. Silnik 600m3/h, maksymalne zużycie energii 160W.

Od kiedy na rynku: styczeń 2017

Cena produktu: 8 617 zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

Dokumentacja: Tak

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny