Okna PVC Kaleido Woodec/Rehau. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Okna PVC Kaleido Woodec/Rehau. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2018 15:51

Okna PVC Kaleido Woodec/Rehau

Innowacyjne okno, którego niemal nie sposób odróżnić od okna drewnianego. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: KALEIDO WOODEC

Nazwa kategorii:  Drzwi i okna

Opis produktu: Innowacyjna powierzchnia profili o wyglądzie prawdziwego drewna Teraz już nie odróżnisz okien PVC od drewnianych. Sprawdź, dotknij, poczuj… KALEIDO WOODEC to zupełnie nowe spojrzenie na okna PVC. Dzięki nim powstaje innowacyjne okno, które niemal nie sposób odróżnić od okna drewnianego. Matowa okleina, z głęboko tłoczoną strukturą prawdziwego drewna robi wrażenie i zachwyca elegancją. Ale okna urzekają nie tylko wyglądem – również w dotyku efekt jest nadzwyczajny, dający poczucie kontaktu z naturą. To innowacyjna, pierwsza tego typu okleina na rynku stolarki otworowej. A wszystko to w modnej kolorystyce odcieni dębu, w tym dwóch dębów bielonych.

Szczególnie te dwa ostatnie nawiązują do bardzo popularnego obecnie stylu skandynawskiego, charakteryzującego się minimalizmem, jasnymi barwami, prostotą i zastosowaniem naturalnych materiałów. Dostępne kolorystyka to: Turner Oak malt, Sheffield Oak alpine, Sheffield Oak concrete. Okna z foliami KALEIDO WOODEC łączą w sobie wygląd okien drewnianych z zaletami stolarki z PVC. Wizualnie prezentują się efektownie – jak naturalne drewno, lecz jednocześnie są łatwe w pielęgnacji, odporne na warunki atmosferyczne, nie wymagają szlifowania czy lakierowania jak okna z tworzywa.

Od kiedy na rynku: 2018

Karta techniczne:TUTAJ 

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A Baranowo
62-081 Przeźmierowo k. Poznania
www.rehau.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający