Okno zespolone KV 440/Internorm. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Okno zespolone KV 440/Internorm. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 sie 2017 13:45

Okno zespolone KV 440/Internorm

Okno zespolone KV 440 wykonane jest z materiału PCV od wewnętrznej strony oraz nakładki aluminiowej od strony zewnętrznej. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: KV 440

Kategoria: Nowoczesne technologie

Opis produktu: okno zespolone KV 440 wykonane jest z materiału PCV od wewnętrznej strony oraz nakładki aluminiowej od strony zewnętrznej. Okno wyposażone jest w dwie zaawansowane technologie: I-tec Zacienienie oraz I-tec Wentylacja. System I-tec

Zacienienie w oknie KV 440 polega na zainstalowaniu żaluzji między szybami, która jest zasilana energią pozyskaną z modułu fotowoltaicznego, który znajduje się między szybami na górnej krawędzi skrzydła. Okno nie potrzebuje zasilania zewnętrznego, a przy tym wygląd okna nie jest niczym zaburzony.

Żaluzją można sterować za pomocą tableta, smartfona - dzięki specjalnej aplikacji I-tec SmartWindow oraz manualnie za pomocą "przycisków" znajdujących się na ramie okna. I-tec Wentylacja to zintegrowany z oknem system automatycznej rekuperacji. Umożliwia on indywidualne sterowanie w zależności od pomieszczenia czy potrzeb użytkownika. Wywietrznik wymienia stare powietrze na nowe, jednocześnie oczyszczając je z alergenów za pomocą filtrów. Również tą technologią można sterować zapomocą aplikacji SmartWindow.

Izolacyjność cieplna dla całego okna wynosi Uw do 0,64 W/m2k, czyli można je stosować w budownictwie pasywnym. Dźwiękoszczelność okna dochodzi do 45 dB. KV 440 wyposażone jest w ukryte odprowadzenia wody, ukryte okucia oraz trzy uszczelki obwodowe. Można napisać, że okno jest multifunkcjonalne, ponieważ gwarantuje: ochronę przed słońcem, przed zaglądaniem z zewnątrz, przed hałasem, dodatkowo jest to okno pasywne oraz pełni funkcję zdecentralizowanej rekuperacji.

Zobacz filmy prezentujące produkt:Od kiedy na rynku: 2014

Cena produktu: na indywidualne zamówienie

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: na terenie Polski

Dostępność na rynku: w 22 krajach w Europie

Dokumentacja: certyfikaty ift Rosenheim dotyczące izolacyjności cieplnej ram, szyby, całego okna, dźwiękoszczelności i innych parametrów.

Zobacz PDF prezentujący technologię: TUTAJ

IFTM Internorm
Nad Wilanówką 9, 02-993 Warszawa
tel. 801889987
biuro@internorm.com.pl
www.internorm.com.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny