Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Oprawy oświetleniowe Fortune Rounde i Fortune Square/Britop Lighting

Oprawy oświetleniowe Fortune Rounde i Fortune Square/Britop Lighting
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 27 paź 2016 11:06

Oprawy oświetleniowe Fortune Rounde i Fortune Square/Britop Lighting

Oprawy oświetleniowe FORTUNE ROUNDE i FORTUNE SQUARE charakteryzują się prostym lecz niepowtarzalnym designem. Lustrzane oprawy wyposażono w stylowy, geometryczny komponent w mlecznym kolorze- kształcie koła (Fortune Round) i kwadratu (Fortune Square)- przez który efektownie przenika emitowane światło.

Opis produktu: Oprawy oświetleniowe FORTUNE ROUNDE i FORTUNE SQUARE charakteryzują się prostym lecz niepowtarzalnym designem. Lustrzane oprawy wyposażono w stylowy, geometryczny komponent w mlecznym kolorze- kształcie koła (Fortune Round) i kwadratu (Fortune Square)- przez który efektownie przenika emitowane światło. Oprócz oryginalnego wyglądu i wysokiej jakości materiałów Fortune, to również produkt energooszczędny wyposażony w najnowszą technologię LED, gwarantujący mniejsze zużycie energii podczas użytkowania lampy przez całą dobę. Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość wyboru koloru świecenia opraw pomiędzy ciepłym białym, a zimnym białym. Niewielka, o futurystycznym kształcie lampa w wielu wariantach kompozycyjnych podświetli obiekty użyteczności publicznej. Za sprawą podwyższonych parametrów technicznych i zwiększonej odporności na działanie kurzu i wilgoci, FORTUNE wytyczy światłem szlaki komunikacyjne w obiektach użytku publicznego tj. galerie handlowe patia, zewnętrzne balkony restauracji, witryny sklepów i schody (oświetlenie boczne).
Od kiedy na rynku 2015
Cena produktu 105,08-136,08
Gwarancja produktu 2 LATA
Pogwarancja TAK
Dostępność na rynku TAK
Dokumentacja Certyfikat zgodności CE
Nagrody,opinie,rekomend.

Producent: BRITOP Lighting Sp. z o. o.
ul. Nowe Osiedle 13 D, Bierawa 47-240
77 487 12 02
britop@britop.pl
www.britop.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY