Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Panele ścienne 3D Model 01 Curves - Loft System/Progips

Panele ścienne 3D Model 01 Curves - Loft System/Progips
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 14:31 (aktualizacja: 26 paź 2016 14:32)

Panele ścienne 3D Model 01 Curves - Loft System/Progips

Ściany stanowią często pomijany element wystroju wnętrza. Słowo wystrój jest tu użyte w pełni świadomie, bo ściana to płaszczyzna z potencjałem, która jest tak samo ważna dla konstrukcji budynku jak i dla estetyki wnętrza.

Opis produktu: Ściany stanowią często pomijany element wystroju wnętrza. Słowo wystrój jest tu użyte w pełni świadomie, bo ściana to płaszczyzna z potencjałem, która jest tak samo ważna dla konstrukcji budynku jak i dla estetyki wnętrza. Biała ściana – zmarnowana szansa. Szkoda nie wykorzystać jej możliwości, tym bardziej, że jako duża płaszczyzna stanowi ona tło dla mebli i toczącego się we wnętrzach życia. Z pomocą przychodzą panele ścienne 3D. Panele ścienne 3 to trójwymiarowe, gipsowe puzzle, które, połączone ze sobą, tworzą kompletną układankę z mnóstwem wzorów. Fale, pikowania, geometryczne wzory – modeli jest całe mnóstwo. Który wybrać? Ten, który podkreśli charakter wnętrza, będzie współgrać z aranżacją i zbuduje atmosferę. Dodatkowym atutem jest możliwość malowania paneli, dzięki czemu można je dowolnie personalizować i zmieniać ich oblicze. Można nimi pokryć całą ścianę lub tylko jej fragment. Zarówno w jednej, jak i w drugiej opcji prezentuje się doskonale.
Od kiedy na rynku: 2013
Cena produktu: 66,62
Gwarancja produktu: 24 miesiące
Pogwarancja: bez problemów
Dostępność na rynku: bez problemów
Dokumentacja: Deklaracja UE o niepalności 96603WE

Adres firmy: Zagaje 5a, 32-300 Olkusz
Telefon/Fax: 32 442 00 01
kontakt@loftsystem.pl
www.loftsystem.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY