PIU Glass Murano, Wall & Door Collection/PIU Design. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

PIU Glass Murano, Wall & Door Collection/PIU Design. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2017 11:25

PIU Glass Murano, Wall & Door Collection/PIU Design

Drzwi aluminiowe w szlachetnym wykończeniu: Champagne, Bronzo, Nero, Satin Steel, pokryte szkłem polimerowym z kolekcji Murano 2017 to nowość w ofercie PIU Design. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: PIU Glass Murano, Wall & Door Collection

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Szkło Murano występuje w wersji mat – efekt szkła matowego/satynowego i w połysku – efekt szkła lakierowanego typu Lacobel. Szkło Murano dostępne również w wersji płyt ściennych (300x130cm) tworzy duet idealnie licujący z drzwiami, potęgując wrażenie ładu i harmonii we wnętrzu. Materiał ten w porównaniu z tradycyjnym szkłem jest o wiele łatwiejszy i prostszy w obróbce. Umożliwia frezowanie dowolnych kształtów, wzorów i otworowanie bez ryzyka pęknięcia tafli. Jego zaletą jest niska waga. To rodzaj szkła organicznego z doskonałą odpornością na otarcia, zarysowania, światło i zabrudzenia. W przeciwieństwie do szkła rzeczywistego jest materiałem lekkim, bezpiecznym, elastycznym i łatwym w obróbce. Szeroka gama kilkunastu kolorów od bieli, beży, szarości, po modne w tym sezonie odcienie niebieskiego i zieleni, to najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni holu, korytarza, salonu, kuchni. Zastosowanie ich na ścianach zamiast tradycyjnego tynku i farby to nie tylko elegancja, ale i wygoda i bezpieczeństwo. Glass Murano Collection to innowacyjna i elegancka odpowiedź firmy PIU na modną koncepcję zabudowy ścian i drzwi w duchu minimalizmu, traktowanego nie jako styl ale sposób myślenia o przestrzeni.

Od kiedy na rynku: 2017

Cena produktu: od 5000zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis Techniczny PIU Design

Dostępność na rynku: www.piudesign.pl

Dokumentacja: Aprobata Techniczna ITB: AT-15-8578/2011

Nagrody,opinie,rekomend.: Produkt nowy, wprowadzony w 2017 roku, prezentowany na targach designu – Dom Inteligentny 2017, Warsaw Home 2017.

PIU Design sp. z o.o.
Litewska 10
22 616 00 06
biuro@piudesign.pl
http://piudesign.pl/pl/

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny