Podłogi laminowane Sensation - Wide Long Plank/Pergo. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Podłogi laminowane Sensation - Wide Long Plank/Pergo. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2017 14:41

Podłogi laminowane Sensation - Wide Long Plank/Pergo

Sensation - Wide posiada wszystkie zalety najnowszej generacji podłóg laminowanych. Są one niezwykle odporne na wodę i zarysowania, co sprawia, że idealnie nadają się również do kuchni i łazienek. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Sensation - Wide Long Plank

Kategoria: Podłogi i ściany

Zobacz filmy przedstawiające produkt: 


Opis produktu: EKSKLUZYWNE WNĘTRZA DZIĘKI NOWYM PODŁOGOM PERGO. Laminowane podłogi z linii Sensation - Wide Long Plank najlepiej opisać pod kątem ich niebywałej innowacyjności. Ta najnowsza kolekcja jest bezprecedensowym połączeniem najlepszych cech różnych produktów. Z jednej strony, został wiernie oddany wygląd podłogi dębowej. Stało się to możliwe dzięki badaniom, pracy projektantów oraz zaawansowanym technologiom, którymi dysponuje Pergo. Podłoga ta nie tylko wygląda autentycznie, ale również w dotyku przypomina swoje naturalne odpowiedniki. Z drugiej strony, jej parametry techniczne nie mają sobie równych.

Sensation - Wide posiada wszystkie zalety najnowszej generacji podłóg laminowanych. Są one niezwykle odporne na wodę i zarysowania, co sprawia, że idealnie nadają się również do kuchni i łazienek. Sensation - Wide można opisać jako bezprecedensowe połączenie innowacji i luksusu. Laminaty Sensation - Wide Long Plank dostępne w dziesięciu kolorach i dwóch klasach jakości: 1. Komercyjnej - do zastosowania w przestrzeni publicznej (klasa33/AC5) 2. Domowej - do zastosowania w pomieszczeniach mieszkalnych (klasa32/AC4) Dziesięć dostępnych kolorów oraz dwie klasy wytrzymałości dają szeroki wachlarz możliwości: od wyglądu w stylu vintage, czy rustykalnym aż po modny i odpowiadający współczesnym trendom.

Opracowane dla kolekcji Sensation - Wide tekstury i idealnie wyważone fazowanie nadają efektu drewna i czynią wygląd podłogi autentycznie naturalny. Długość pojedynczego panelu z kolekcji Sensation - Wide wynosi aż 205 cm x 24 cm. Szczególnie efektownym rozwiązaniem w tej kolekcji jest wzór Country Oak Plank. Warto zauważyć, że ciepły, ciemny brąz zapowiada się na prawdziwy hit. Jest kontrreakcją na wzornictwo rodem ze Skandynawii, gdzie główną rolę odgrywaj rolę białe i jasne pastelowe odcienie. Ciemny kolor wnosi do domu szyk, tworzy przytulną i intymną atmosferę. Klasyczny dąb charakteryzuje się ziarnistością, bruzdami i sękami przypominającymi strukturę kwiatów. Idealnie prezentuje się z elementami wystroju wnętrz w ciemnych barwach.

Od kiedy na rynku: STYCZEŃ 2018

Cena produktu: 121,91/134,10 m2

Gwarancja produktu: 25 LAT/DOŻYWTNIA

Pogwarancja: PEŁNA - CAŁA EUROPA

Dostępność na rynku: specjalistyczne salony 

Dokumentacja: DOP,TDS,ATEST HIGIENICZNY, ATEST TRUDNOPALNOŚCI, ECO BAU, PEFC, UPEC, M1, A+, NORDIC SWAN, LEED points

Pergo
Batalionów Chłopskich 14, Pruszcz Gdański
kom. 730048007
https://www.pergo.pl/ - strona dla konsumentów
https://pro.pergo.pl/ - strona dla architektów i inwestorów

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny