Podłogi Retro Collection/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Podłogi Retro Collection/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 paź 2017 04:20

Podłogi Retro Collection/Jawor-Parkiet

Retro Collection to podłogi, które łączą zamiłowanie do naturalnego piękna z designem i funkcjonalnością. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Retro Collection

Kategoria: Podłogi i ściany

Opis produktu: Retro Collection to podłogi, które łączą zamiłowanie do naturalnego piękna z designem i funkcjonalnością. Oryginalnie stylizowane dębowe deski odpowiadają na potrzeby użytkowników stale poszukujących niecodziennych rozwiązań i oryginalnego efektu we wnętrzach. W kolekcji znajdziemy zarówno deski ręcznie stylizowane – niczym surowe – inspirowane zabudową Warmii i Mazur, a także szorstkie o wyraźnej strukturze i mocno zaznaczonych śladach po pile oraz podłogi jedwabiście gładkie – subtelne i delikatne w dotyku.

Szeroka gama kolorów i bogaty wybór wykończeń drewna sprawia, że podłogi z kolekcji Retro doskonale wypełnią każdą przestrzeń i zintegrują poszczególne elementy wykończenia wnętrz. Za sprawą niestandardowego wzornictwa, ręcznej stylizacji powierzchni oraz zróżnicowania wymiarów desek, podłogi Retro nadają pomieszczeniom indywidualny rytm – dodają dynamiki lub wręcz przeciwnie – wyciszają otoczenie. To wszystko sprawia, że wystrój domu staje się odzwierciedleniem upodobań estetycznych jego mieszkańców i tempa życia, stanowiąc harmonijną całość.

Podłogi z Retro Collection dostępne są w wymiarach: FertigDeska: grubość: 14 mm, szerokość: 130–150 mm, długość: 700–1500 mm. FertigDeska Luxury: grubość: 15 mm, szerokość: 180–200 mm, długość: 1500–2200 mm, FertigDeska Design Experience: długość: 590–600 mm / szerokość: 120 mm/ grubość: 15 mm

Od kiedy na rynku: Produkt miał swoją premierę 6 października 2017 roku podczas międzynarodowych targów Warsaw Home 

Cena produktu: od 249 zł netto/ m2

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Produkt dostępny jest w najlepszych z blisko 300 punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®, Atest higieniczny, Certyfikat zgodności

Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR Antoni Jan Gawiński
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
56 474 80 84
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.retrocollection.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny