Rolety rzymskie/Haft. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Rolety rzymskie/Haft. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 wrz 2017 14:08

Rolety rzymskie/Haft

Roleta rzymska - czyli alternatywa dla zasłon czy tradycyjnych rolet. Można powiedzieć że są to piękne zasłony podnoszone za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Rolety rzymskie/Haft

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Od kilku lat sukcesywnie podbijające rynek i cieszące się niesłabnącą popularnością. Pełnią one rolę praktyczną (chroniąc nas przed słońcem ) oraz dekoracyjną która przyozdabia nam okno. Idealne do salonu czy kuchni. Z racji długoletniego doświadczenia w produkcji firanek oraz tkanin w Fabryce Firanek i Koronek HAFT S.A postanowiliśmy produkować również Rolety Rzymskie. Łącząc naszą wiedzę wraz z parkiem maszynowym udało nam się stworzyć tkaniny roletowe które posiadają zintegrowane tunele na fiszbiny co powoduje że szycie rolet rzymskich z naszych tkanin jest dużo szybsze oraz tańsze. Rolety rzymskie sukcesywnie zdobywają przewagę nad tradycyjnymi roletami czy też żaluzjami okiennymi. Są one praktyczne, funkcjonalne i łatwiej dbać o ich czystość, ponieważ po szybkim demontażu, nasze rolety nadają się do prania oraz ponownego założenia. Obecnie dostępne są tkaniny w różnych odcieniach. Jako producent, możemy szyć rolety w standaryzowanych rozmiarach jak również rolety na indywidualne zamówienie. Sukcesywnie będziemy poszerzać ofertę dostępnych rolet. Analogicznie do sprzedaży detalicznej prowadzimy również sprzedaż hurtową gotowych już rolet jak również samych mechanizmów oraz tkanin. Każdą roletę możemy również uszyć na wymiar indywidualny. Rolety w rozmiarach standardowych posiadają mechanizm sznurkowy - sznurek do podciągania umieszczony jest z prawej strony. Ceny w standardowych wymiarach: 83,34 – 346,61 zł/szt. (cen uzależniona jest od wymiaru oraz tkaniny, z której jest szyta - od 50x50 do 160x250) Na życzenie klienta możemy zamontować go z lewej strony (roleta jest produkowana według specyfikacji klienta i nie podlega zwrotowi). Płynną regulację podnoszenia rolety umożliwia łatwy w obsłudze system blokujący. Rolety montuje się za pomocą plastikowych wsporników do ściany lub sufitu. Do tych wsporników na zasadzie kliknięcia dociska się szynę aluminiową. Tkanina jest przymocowana do szyny za pomocą taśmy z rzepem. Rolety rzymskie, Tkaniny roletowe, czy jak również mechanizmy dostępne są w poszczególnych kanałach sprzedaży.

Od kiedy na rynku: od 2017 roku

Cena produktu: 83,34 – 346,61 zł/szt (cen uzależniona jest od wymiaru oraz tkaniny, z której jest szyta - od 50x50 do 160x250)

Dostępność na rynku: dostępne

Fabryka Firanek i Koronek Haft SA
ul. Złota 40, 62-800 Kalisz
62 768 66 00, 62 768 68 01
haftsa@haft.com.pl
http://haft.com.pl/

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny