Rolety zaciemniające z kolekcji Star Wars&VELUX Imperium Snu/Velux. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Rolety zaciemniające z kolekcji Star Wars&VELUX Imperium Snu/Velux. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 sie 2017 15:34

Rolety zaciemniające z kolekcji Star Wars&VELUX Imperium Snu/VELUX

Dzięki roletom zaciemniającym z kolekcji Star Wars & VELUX Imperium Snu, każdy rodzic będzie mógł zapewnić swoim pociechom spokojniejszy i bardziej komfortowy sen. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Rolety zaciemniające z kolekcji Star Wars&VELUX Imperium Snu/VELUX

Kategoria: Przestrzeń dziecka

Opis produktu: Dzięki roletom zaciemniającym z kolekcji Star Wars & VELUX Imperium Snu, każdy rodzic będzie mógł zapewnić swoim pociechom spokojniejszy i bardziej komfortowy sen. Rolety łączą w sobie jakość i funkcjonalność VELUX z ekscytującym światem bohaterów Gwiezdnych Wojen. Każdy z czterech barwnych wzorów przedstawia inne postacie i sceny z kultowej serii , które trafią w gusta zarówno młodszego, jak i starszego fana sagi. Zastosowanie specjalnej tkaniny zaciemniającej, umieszczenie jej w idealnie dopasowanej do skrzydła kasecie, a także zastosowanie wąskich prowadnic pomaga w stworzeniu optymalnych warunków dla odpoczynku.

Gdy roleta jest zwinięta pozostaje niemal niewidoczna na oknie. Wszystkie rolety z kolekcji dziecięcej VELUX uzyskały Certyfikat Oeko-TEX®, który gwarantuje bezpieczeństwo produktu dla zdrowia. Jednocześnie zachowano najwyższą jakość nadruku, postacie są realistyczne i niezwykle barwne. Wzór jest skalowany do rozmiaru rolety, czyli im większe okno, tym ulubiony bohater będzie bardziej imponujących rozmiarów. Opracowany przez VELUX, system Pick&Click™, umożliwia szybką, bardzo prostą i samodzielną instalację.

Rolety są idealnie dopasowanie do okien dachowych VELUX - zamawiając je nie trzeba mierzyć skrzydła, wystarczy podać symbol okna VELUX z tabliczki znamionowej. Najważniejsze zalety rolet zaciemniających z kolekcji Star Wars&VELUX Imperium Snu to zastosowanie bezpiecznych i trwałych materiałów do produkcji, wysoka jakość nadruku, łatwa instalacja i idealne dopasowanie do okna gwarantujące całkowite zaciemnienie.

Dostępne wzory: Lord Vader, Gwiazda Śmierci, Roboty, Kylo Ren

Dostępne rozmiary: 55x78, 66x98, 66x118, 66x140, 78x98, 78x118, 78x140, 78x160, 94x118, 94x140, 114x118,114x140

Zobacz wideo prezentujące produkt:

Od kiedy na rynku: 12.2015 rok

Cena produktu: 343 zł

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: Dostępny

Dostępność na rynku: Dostępny

Dokumentacja: Certyfikat „Tekstylia godne zaufania „Oeko-Tex®”, który oznacza, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dzieci.

VELUX Polska Sp. z o.o.
Ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
Telefon/Fax +48 22 33 77 000
kontakt@velux.pl
www.velux.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny