Seria akcesoriów VIGOUR white/Vigour

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Seria akcesoriów VIGOUR white/Vigour
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2017 16:43

Seria akcesoriów VIGOUR white/Vigour

Nic tak nie podkreśla aranżacji łazienki, jak właściwie dobrane akcesoria. To właśnie one nadają jej ostatecznego szlifu i sprawiają, że wnętrze oddziałuje na zmysł estetyczny użytkownika. Akcesoria łazienkowe z serii VIGOUR white sprawiają, że łazienka już na wejściu zachwyca eleganckim wyglądem. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Seria akcesoriów VIGOUR white

Kategoria: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Nawet tak niepozorne dodatki, jak wieszak na ręcznik czy uchwyt na mydelniczkę mogą sprawić, że korzystanie z łazienki będzie wiązało się z wyższym komfortem.

Dzięki nim łatwiejsze jest również utrzymanie porządku. Linia white to 8 wersji chromowanych wieszaków. Eleganckie szklane półki wiszące ułatwiają przechowywanie kosmetyków i innych drobiazgów. VIGOUR white to także piękne kubki, mydelniczki, dozowniki na mydło oraz zestawy szczotki wc, wykonane z wysokiej jakości białej ceramiki z elementami chromu. Dodatkową zaletą jest fakt, że wszystkie modele dostępne są w wersji stojącej oraz wiszącej.

Akcesoria z serii VIGOUR white zaprojektowane zostały w modnym, minimalistycznym stylu - soft puryzmie. Producent wykorzystał proste, geometryczne formy, które zapewniają użytkownikowi najwyższy komfort. Projektanci VIGOUR white postawili na ponadczasowe materiały, jak chrom, szkło i ceramikę, a gładkie powierzchnie o subtelnym połysku pięknie korespondują z całą aranżacją każdej łazienki. 

Akcesoria łazienkowe z serii VIGOUR white zyskały uznanie europejskich krytyków, zdobywając wiele nagród – m.in. German Design Award Special 2017, Good Design oraz Plus X Award. VIGOUR white, to gwarancja najwyższej jakości w zgodzie z najnowszymi trendami.

Od kiedy na rynku: Marzec 2016

Cena produktu: Od 80 zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście)

Dostępność na rynku: Salony Łazienek Elements

Dokumentacja: Atest higieniczny HK/W/0920/01/2015

Nagrody,opinie,rekomend.: German Design Award Special 2017, Wybór Roku 2017 - nagroda w kategorii „Całościowa Aranżacja Łazienki", Plus X Award 2016 "Fachhandwerksmarke des Jahres" dla marki VIGOUR, Nagroda GOOD DESIGN, Plus X Award 2015 Najwyższa jakość i Design, Plus X Award 2015/2016 Najlepszy produkt

Zobacz katalog z serią akcesoriów Vigour White

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Vigour GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny