Seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO/Kludi. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [27 zdjęć]

Seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO/Kludi. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 wrz 2017 11:34

Seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO/Kludi

Nowa seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO to odpowiedź na aktualne trendy wzornicze oraz stale rosnące oczekiwania klientów. Spójny, jednolity wizualnie design – połączenie prostej formy z zaokrąglonymi liniami korpusu oraz uchwytu - to ukłon w stronę tak modnego dziś soft puryzmu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO

Kategoria: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Seria baterii łazienkowych KLUDI AMEO, z szeroką gamą dostępnych rozwiązań, pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. Najwyższa z baterii umywalkowych z wylewką znajdującą się na wysokości 27 cm gwarantuje bezproblemowe użytkowanie nawet przy wysokich misach nablatowych. Prosta, oszczędna forma baterii ściennej z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, w których główną rolę odgrywają wyszukane detale. Miłośnicy ładu, porządku i harmonii docenią natomiast niezwykłą konsekwencję wzorniczą, która pozwala na idealne dopasowanie stylistyczne części umywalkowej ze strefą kąpielową. Niezależnie od tego, czy w łazience znajdzie się prysznic, czy wanna, możesz komfortowo zaaranżować miejsce kąpieli.

Baterie wannowo-natryskowe z serii KLUDI AMEO wpisują się w marzenia o odprężających, wieczornych kąpielach. Wiele dostępnych modeli armatury: do montażu ściennego, w zabudowie wanny lub na jej krawędzi pozwala na różnorodne aranżacje. Na ograniczenia nie napotkają również zwolennicy prysznica. Podtynkowe oraz jednouchwytowe baterie natryskowe to rozwiązanie interesujące wzorniczo, kompletne oraz wszechstronne: ergonomiczne przełączniki, czytelne oznaczenia ciepłej i zimnej wody, precyzyjna regulacja natężenia i temperatury strumienia sprawią, że kąpiel będzie komfortowa oraz bezpieczna.

Projektanci KLUDI AMEO zadbali także o rozwiązania, które docenią bardzo wymagający oraz świadomi użytkownicy: niezawodne głowice ceramiczne, termostat w bateriach podtynkowych, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym oraz perlator s-pointer eco pozwalający oszczędzać wodę nawet przy wzroście ciśnienia, a jednocześnie ukierunkować dowolnie strumień. KLUDI AMEO to zwieńczenie Twoich poszukiwań armatury wyróżniającej się bardzo dobrą jakością, wyszukanym wzornictwem oraz przystępną ceną.

Od kiedy na rynku: marzec 2017

Cena produktu: od 397 do 2.984,50 zł netto

Gwarancja produktu: Producent udziela 2-letniej gwarancji na produkt. Pozostałe okresy gwarancyjne: • 20 lat na element podtynkowy KLUDI FLEXX.BOXX, art. 88 011, • 10 lat na szczelność korpusów armatury, • 5 lat na szczelność głowic ceramicznych, • 3 lata na głowice termostatyczne.

Pogwarancja: poprzez autoryzowanych serwisantów KLUDI

Dostępność na rynku: wrzesień 2017

Dokumentacja: ATEST HIGIENICZNY, KRAJOWA DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

Nagrody, opinie, rekomendacje: Red Dot Award 2017 Winner, Plus X Award Best Product, High Quality/Design/Functionality

Kludi Armaturen Sp. z o.o.
F. Kremsera 1
77 456 40 84
info@kludi.pl
www.kludi.com/pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny