Sofa KERA/Black Red White. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Sofa KERA/Black Red White. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2017 11:13

Sofa Kera/Black Red White

Sofa Kera to współczesna propozycja mebla wypoczynkowego, który idealnie odnajdzie się w pokojach dziennych. Mebel uniesiony na mocnych drewnianych nóżkach prezentuje się lekko i subtelnie, przy jednoczesnym zachowaniu swojej wygody i funkcjonalności. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Sofa Kera

Kategoria: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Proste linie sofy to wyznacznik ponadczasowego stylu minimalistycznego. Mebel nie musi opierać się o ścianę - jego estetycznie wykończone plecy to dodatkowy walor, dzięki któremu można z powodzeniem postawić go w samym centrum pokoju dziennego. Dodatkową wygodę zapewniają stabilne podłokietniki - doskonałe oparcie dla ramion, ale również miejsce na odłożenie pilota od TV. Komfortowy wypoczynek na sofie zapewniają sprężyny faliste w siedzisku oraz poduszki oparciowe wypełnione kieszeniowo, które troszczą się o optymalne podparcie pleców. Trzyosobowa sofa Kera w wyjątkowej, aksamitnej tkaninie w kolorze zieleni perfekcyjnie sprawdzi się we wnętrzach, których właściciele cenią elegancję i wyszukany styl.

Od kiedy na rynku: lipiec 2017

Cena produktu: Sofa KERA 3S, tkanina: Manhattan 17 Green, wymiary: 207/81/93 cm – 2399 zł

Gwarancja produktu: Dwuletnia rękojmia na zasadach ogólnych.

Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w sprzedaży on-line oraz 12 salonach Meble Black Red White: Lublin, ul. Diamentowa 8 Kraków, ul. Pilotów 6 Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 24 Łódź, ul. Brukowa 4 Bydgoszcz, ul. Fordońska 260 Gdańsk-Osowa, ul. Odyseusza 1 Warszawa, ul. Głębocka 13 Warszawa, ul. Popularna 75 Poznań, ul. Serbska 9 Zabrze, ul. M. Mielżyńskiego 3 Chorzów, Drogowa Trasa Średnicowa 50 Będzin, ul. Piłsudskiego 105

Black Red White
Krzeszowska 63
Telefon/Fax 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl/

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny