Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Stelaż do wc wiszącego Jomotech/Werit

Stelaż do wc wiszącego Jomotech/Werit
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 25 paź 2016 10:36 (aktualizacja: 25 paź 2016 10:38)

Stelaż do wc wiszącego Jomotech/Werit

Stelaż samonośny w wersji do zabudowy lekkiej. Do montażu przed ścianami masywnymi lub lekkimi w ścianach konstrukcji drewnianej i konstrukcjach szkieletowych z przeznaczeniem do montażu w ściankach instalacyjnych JOMO.

Opis produktu: Stelaż samonośny w wersji do zabudowy lekkiej. Do montażu przed ścianami masywnymi lub lekkimi w ścianach konstrukcji drewnianej i konstrukcjach szkieletowych z przeznaczeniem do montażu w ściankach instalacyjnych JOMO składający się z: spłuczka podtynkowa SLK plus ze spłukiwaniem dwudzielnym 3/6L lub funkcją START/STOP, z izolacją przeciwroszeniową, spłukiwanie od przodu, przyłącze wody 1/2'' z mocowaniem,rama lakierowana proszkowo z uchwytem podłogowym, szerokość ramy 500 mm, regulacja wysokości w zakresie 0-200 mm / podłoga surowa - podłoga gotowa, rozstawy montażowe gwintowane w zakresie 180 mm i 230 mm, kolano odpływowe PE-DN 90, zestaw redukcyjny do kolana odpływowego DN 90/110, wraz z kompletem montażowym i mocującym bez uchwytów ściennych i płyty przyciskowej.
Od kiedy na rynku: 08 2016
Cena produktu: 582,00 zł netto
Gwarancja produktu: 10 lat
Pogwarancja: 20 lat
Dostępność na rynku: od ręki
Dokumentacja: Aprobata Techniczna, Deklaracja Zgodności

Werit Polska Sp. z o.o.
ul. Zachodnia 2
55-330 Błonie
tel. 71 336 25 95
werit@werit.pl
www.werit.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY