System BiSecur do napędów do bram garażowych i wjazdowych/Hörmann. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

System BiSecur do napędów do bram garażowych i wjazdowych/Hörmann. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2017 12:18

System BiSecur do napędów do bram garażowych i wjazdowych/Hörmann

System dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur pozwala sterować bramą wjazdową, garażową i drzwiami wejściowymi oraz monitorować ich położenie nie tylko za pomocą pilota z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej, ale także - dzięki specjalnej aplikacji BiSecur i bramce Gateway - za pomocą smartfona czy tabletu - z dowolnego miejsca na świecie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: System BiSecur do napędów do bram garażowych i wjazdowych

Kategoria: Nowoczesne technologie

Opis produktu: System dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur pozwala sterować bramą wjazdową, garażową i drzwiami wejściowymi oraz monitorować ich położenie nie tylko za pomocą pilota z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej, ale także - dzięki specjalnej aplikacji BiSecur i bramce Gateway - za pomocą smartfona czy tabletu - z dowolnego miejsca na świecie. Po połączeniu bramki Gateway z domowym routerem, za pomocą aplikacji BiSecur np. na smartfonie możemy skonfigurować poszczególne urządzenia wyposażone w odbiornik radiowy Hörmann. To pozwala na sterowanie i nadzór nad nimi nawet podczas zagranicznego urlopu. Zawsze można też sprawdzić czy bramy i drzwi mają taki status (otwarte/zamknięte, włączone/wyłączone), jaki sobie życzymy, a w razie konieczności jednym przyciskiem pilota wydać odpowiednie polecenie. Napędy z dwukierunkowym sterowaniem radiowym BiSecur wykorzystują znaną z bankowości elektronicznej - technologię 128 bitów. Gwarantuje ona stuprocentowe zabezpieczenie sygnału przekazywanego z pilota do napędu i z napędu do pilota, maksymalną jego ochronę przed skopiowaniem przez złodzieja.

Od kiedy na rynku: Od 2011 roku

Cena produktu: napęd ProMatic - od 1128 zł, bramka Gateway BiSecur - od 697 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dokumentacja: Napędy spełniają wymagania zharmonizowanej normy europejskiej PN-EN 13241-1. Dopuszczone do obrotu na podstawie Deklaracji Właściwości Użytkowych i oznakowania wyrobu znakiem „CE”.

Hörmann Polska
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
61 / 81 97 300
info@hormann.pl
http://www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny