Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

System sterowania TaHoma® Premium/Somfy

System sterowania TaHoma® Premium/Somfy
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 11:41 (aktualizacja: 26 paź 2016 11:42)

System sterowania TaHoma® Premium/Somfy

TaHoma® Premium to Twój codzienny towarzysz, który wyręczy Cię w codziennych, nudnych i monotonnych czynnościach. Produkt nie tylko posiada nowoczesny design, który z pewnością przypadnie do gustu przyszłym użytkowników, ale jest intuicyjny i łatwy w obsłudze oraz może służyć jako system alarmowy.

Opis produktu: TaHoma® Premium to Twój codzienny towarzysz, który wyręczy Cię w codziennych, nudnych i monotonnych czynnościach. Produkt nie tylko posiada nowoczesny design, który z pewnością przypadnie do gustu przyszłym użytkowników, ale jest intuicyjny i łatwy w obsłudze oraz może służyć jako system alarmowy. Wystarczy zintegrować go z bazą bezpieczeństwa i czujnikami ruchu, by w razie zagrożenia automatycznie włączył się dźwięk syreny. Oprócz sygnału alarmowego, powiadomienie o włamaniu błyskawicznie pojawi się także na naszym telefonie. Co więcej - sterowanie funkcjami alarmowymi jest proste, bo odbywa się z poziomu aplikacji na smartfonie czy tablecie. Jest to również możliwe za pomocą poręcznego pilota, którym dodatkowo możemy uruchomić scenariusz SOS, gdy nagle potrzebujemy pomocy. PROSTA W OBSŁUDZE • TaHoma Premium jest niezwykle łatwa w instalacji. Nie musisz uwzględniać wszystkiego w projekcie domu, daje Ci to komfort dodawania kolejnych urządzeń według potrzeb. • Prawie 100% użytkowników jest zadowolonych z TaHomy i poleciłoby centrale swoim bliskim i znajomym. • Gdziekolwiek jesteś możesz sprawdzić co się dzieje w Twoim domu. W przypadku wykrycia zagrożeń jesteś o tym informowany na bieżąco i możesz natychmiast zareagować na ewentualny pożar czy włamanie. CODZIENNA WYGODA • Intuicyjny interfejs, dzięki któremu sterowanie domem staje sie niezwykle proste. • Zaprojektuj swój dom w aplikacji – ustaw liczbę pięter, pokoi oraz rozmieść urządzenia. • Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą smartfona, tabletu, laptopa, a nawet smart watch’a , aby uruchomić wszystkie połączone urządzenia. • Bezprzewodowa kontrola z precyzyjna informacja zwrotna przy użyciu technologii io-homecontrol®. KOMPATYBILNOŚĆ • Wiele urządzeń: ponad 100 produktów Somfy kompatybilnych z TaHoma Premium. • Wiele marek: urządzenia domowe wiodących producentów współpracują z TaHoma Premium. TaHoma®Premium to idealne rozwiazanie, poniewaz urzadzenia moga byc dodawane do systemu stopniowo, a dzieki bezprzewodowej technologii io-homecontrol® nie wymagaja dodatkowego kucia scian i prowadzenia remontów.
Od kiedy na rynku: 2016
Cena produktu: 1 950,00 netto
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: Dostępność serwisu gwarancyjengo i pogwarancyjnego
Dostępność na rynku: Dostępność w autoryzowanych punktach sprzedaży Somfy
Dokumentacja: Certyfikat CE

Adres firmy: ul. Marywilska 34J, 03-228 Warszawa
Telefon/Fax: +48 721 520 900
pr@ortusmedia.pl
www.somfy.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY