Systemy Giostra & Dama/Manufaktura Łomża. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Systemy Giostra & Dama/Manufaktura Łomża. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2017 11:32

Systemy Giostra & Dama/Manufaktura Łomża

Dama jest strukturą połączonych półek, które można mocować poziomo w zależności od wymagań przestrzeni lub zgodnie z organizacją przedmiotów jakie mają być przechowywane. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Systemy Giostra & Dama

Kategoria: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Dama jest strukturą połączonych półek, które można mocować poziomo w zależności od wymagań przestrzeni lub zgodnie z organizacją przedmiotów jakie mają być przechowywane. Dzięki wielu komponetom, takich jak półki o różnych wymiarach, haczyki wielofunkcyjne czy uchwyty, Dama jest idealna zarówno do kuchni jak i łazienki. Z łatwością może zostać przekształcona z prostego systemu regałowego do prawdziwego mebla.

Giostra jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego kto potrzebuje podzielić przestrzeń w piękny i racjonalny sposób. Montaż to jedynie przymocowanie do sufitu i podłogi, pozwala na tworzenie różnych miejsc bez zamykania widoczności całej przestrzeni, może zawierać różnorodne przedmioty dzięki umieszczonym elementom na stelażu. Nie ma przestrzeni, do której Giostra nie pasowałaby. Z nowoczesnym i prostym designem z łatwością integruje się z otoczeniem. Każde miejsce - przestrzeń do mieszkania lub do pracy, o dużych czy o małych rozmiarach, stanie się bardziej funkcjonalna bez radykalnych zmian konstrukcyjnych.

Od kiedy na rynku: 2017

Cena produktu: od 3500 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: cała Polska

Dostępność na rynku: cała Polska

Manufaktura Łomża
Al. Legionów 141f/1, Łomża
Telefon/Fax:(86) 218 36 47
Adres email: biuro@manufakturalomza.pl
www.manufakturalomza.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający