Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta tekstylna Calcutta Grace/Muraspec

Tapeta tekstylna Calcutta Grace/Muraspec
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 14:58

Tapeta tekstylna Calcutta Grace/Muraspec

Ekskluzywna tapeta tesktylna dedykowana zarówno do pomieszczeń prywatnych jak i publicznych. Kolekcja Calcutta jest materiałem o najwyższej jakości i wysublimowanej stylistyce. Tapeta z wykończeniem teflonowym dającym najwyższe zabezpieczenie przed zabrudzeniami.

Opis produktu: Ekskluzywna tapeta tesktylna dedykowana zarówno do pomieszczeń prywatnych jak i publicznych. Kolekcja Calcutta jest materiałem o najwyższej jakości i wysublimowanej stylistyce. Tapeta z wykończeniem teflonowym dającym najwyższe zabezpieczenie przed zabrudzeniami. Perfekcyjny dobór nici dedykowanych do stworzenia zarówno wzoru jak i faktury materiału pozwolił na wykreowanie materiału, który daje wiele efektów końcowych uzależnionych od użytego światła. Idealne zastosowanie w obiektach prywatnch, hotelach jak i biurach - gabinety zarządu. Chcesz stworzyć wnętrze nwoczesne z wykończeniem klasycznym, sięgnij po Calcutta. Tworzysz wnętrze klasyczne ponadczasowe, Calcutta jest idealnym i niepowtarzalnym rozwiązaniem.

Od kiedy na rynku: 2016r Tapeta tekstylna
Cena produktu: 150-250 zł netto
Gwarancja produktu: 3 lata
Pogwarancja: od ręki
Dostępność na rynku: 1-7 dni
Dokumentacja: atest ogniowy i higieniczny

Producent: Muraspec Sp z o.o.
ul. Połczyńska 115b, 01-303 Warszawa
tel. 226484467
muraspec@muraspec.eu
www.muraspec.eu

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY