Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Umywalka meblowa c-bonded/Duravit

Umywalka meblowa c-bonded/Duravit
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 25 paź 2016 11:22 (aktualizacja: 25 paź 2016 11:23)

Umywalka meblowa c-bonded/Duravit

Aby spełnić najwyższe standardy wzornictwa w łazience, Duravit opracował nową, prawdziwie innowacyjną metodę; wymagała ona połączenia ceramicznej umywalki meblowej z powierzchnią szafki podumywalkowej dla uzyskania doskonałej całości.

Opis produktu: Aby spełnić najwyższe standardy wzornictwa w łazience, Duravit opracował nową, prawdziwie innowacyjną metodę; wymagała ona połączenia ceramicznej umywalki meblowej z powierzchnią szafki podumywalkowej dla uzyskania doskonałej całości. W tej nowej odsłonie dzięki tak gładkiemu wykończeniu obszar mycia zyskuje na niespotykanej elegancji. W nowej technologii, nazwanej przez Duravit "c-bonded", umywalka meblowa w skutek złożonego procesu łączy się w sposób niemal niezauważalny z szafką podumywalkową. Dzięki dokładnej i precyzyjnej technologii łączącej, ceramika i meble zlewają się w jedną całość. Krawędź umywalki jest ukryta i zredukowana do cienkiego rantu, który łącząc chłodną, gładką ceramikę z naturalną strukturą drewna, jest wyjątkowo przyjemny w dotyku.
Od kiedy na rynku: 2016
Gwarancja produktu: 5 lat
Pogwarancja: dostępny
Dostępność na rynku: dostępny

Duravit Polska Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 5F, Warszawa
tel. 22 716 00 15, 22 716 00 17
info@pl.duravit.com
www.duravit.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY