Vittinox/Falmec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Vittinox/Falmec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2017 14:24

Vittinox/Falmec

Vittinox gwarantuje swobodę w projektowaniu kuchni. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Vittinox

Kategoria:  Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Vittinox gwarantuje swobodę w projektowaniu kuchni. Bogata ilość propozycji i niestandardowych funkcji zaczynając od sposobów wykończenia powierzchni od różnorodnych kształtów, od blatów roboczych po komory, od paneli po fronty, od boków po listwy, od tradycyjnych akcesoriów – takich jak zlewy i płyty grzejne, po najbardziej innowacyjne produkty dostępne na rynku.

Wszystkie produkty Vittinox wykonane są z stali nierdzewnej o strukturze austenicznej nazywanej AISI 304. Stal odporna jest na korozję, posiada dobrą stabilność i jest odporna na korozję krystaliczną. Dzięki specjalnej obróbce produktami nanotechnologicznymi, której poddawana jest powierzchnia stali inox, wszelkiego rodzaju plamy, takie jak oleje, smary, wapienia, itp. Nie uszkadzają powierzchni, którą zawsze można łatwo wyczyścić. Wyjątkowy blask stali AISI 304 pozostaje niezmienny po długim czasie użytkowania dzięki obróbce nanotechnologicznej Easy Clean, która przez zmianę struktury molekularnej stali sprawia, że powierzchnia odpycha wodę i w ten sposób zanieczyszczenia nie mogą w nią wniknąć, co czyni ją wyjątkowo łatwą do czyszczenia.

Nie trzeba używać silnych lub żrących produktów, wystarczy zastosować ściereczkę z miko fibry zwilżoną ciepłą wodą. Eksperci techniczni są zawsze dostępni, aby pomagać i doradzać już podczas fazy projektowania, budżetowania i zarządzania logistycznego. Zawsze szybka odpowiedź na wszystkie pytania. Vittinox współpracuje z włoskimi i europejskimi producentami kuchni.

Od kiedy na rynku: Styczeń 2017

Cena produktu: Wycena indywidualna wg projektu

Gwarancja produktu: 1 rok

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: tak

Falmec Polska Sp. z o.o.
Konotopa, Rajdowa 3A
05-850 Ożarów Mazowiecki
Tel. 22 721 03 42
Tel kom. 512 943 700
Fax. 22 722 18 16
www.falmecpolska.pl
biuro@falmecpolska.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny