Wallmotion Muraspec - wielkoformatowe nadruki cyfrowe na podkładzie z tapety/Muraspec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Wallmotion Muraspec - wielkoformatowe nadruki cyfrowe na podkładzie z tapety/Muraspec. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 paź 2017 15:28

Wallmotion Muraspec - wielkoformatowe nadruki cyfrowe na podkładzie z tapety/Muraspec

Wielkoformatowe nadruki cyfrowe Wallmotion Muraspec to znakomity sposób na oryginalną aranżację ściany w hotelu, biurze, restauracji i innych obiektach. Produkt zgłoszony w konkursie Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Wallmotion Muraspec - wielkoformatowe nadruki cyfrowe na podkładzie z tapety

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: Wielkoformatowe nadruki cyfrowe Wallmotion Muraspec to znakomity sposób na oryginalną aranżację ściany w hotelu, biurze, restauracji i innych obiektach. W ofercie wzorów producenta są nadruki naśladujące naturalne materiały (metal, kamień, drewno, beton, szkło), jak również wzory kwiatowe, motywy graficzne, abstrakcje. Cechą charakterystyczną okładziny Wallmotion jest nie tylko realistyczna grafika, ale również realistyczna faktura. Jeśli nadruk naśladuje rdzę, to powierzchnia tapety jest delikatnie chropowata, jeśli beton - szorstka, a jeśli kamień - gładka.

Do wyboru jest aż 11 różnych struktur. Wzory Wallmotion tworzone są przez grafików w studiu projektowym Muraspec, co daje gwarancję powtarzalności motywu. Oprócz wzorów z oferty Muraspec firma oferuje również usługę przygotowania wzoru według projektu projektu klienta: np. odbitki pamiątkowego zdjęcia, obrazu, czy starej pocztówki. Ściana Wallmotion ma zachwycać i wywoływać pozytywne emocje! Montaż nadruków jest tak samo prosty jak tapet - nadruki łączone są bezspoinowo, więc nie widać miejsc połączeń elementów. Użytkową zaletą winylowego materiału jest to, że utrzymuje mikropęknięcia ścian, ponadto jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji.

Od kiedy na rynku: Od 2016 r.

Cena produktu: ok. 190 zł/m2

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: tak

Muraspec
ul. Połczyńska 115 b, 01-303 Warszawa
tel: 22 648 44 67
muraspec@muraspec.com.pl
www.muraspec.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny