Wanna narożna Vesper/Excellent. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Wanna narożna Vesper/Excellent. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 wrz 2017 15:55

Wanna narożna Vesper/Excellent

Duża narożna wanna, wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego. Jakość materiału sprzyja dłuższemu użytkowaniu wanny i jej czystości, kolor pozostaje niezmieniony, a odpowiednia pielęgnacja sprawia, że wanna przez długi czas wygląda jak nowa. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Wanna narożna Vesper

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Duża narożna wanna, wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego. Jakość materiału sprzyja dłuższemu użytkowaniu wanny i jej czystości, kolor pozostaje niezmieniony, a odpowiednia pielęgnacja sprawia, że wanna przez długi czas wygląda jak nowa. Projektanci zadbali o każdy szczegół, sprzyjając nie tylko wygodzie użytkownika, ale i funkcjonalności w łazience. Wanna jest obszerna i wygodna, z szerokim rantem – idealnym miejscem na przybory kąpielowe. Posiada przelew ulokowany na łuku wanny, dzięki czemu jest łatwo dostępny.

Wanna dedykowana jest szczególnie klientom, którzy poszukują wanny narożnej łatwej do zabudowania płytkami – sprzyja temu łuk wanny, profilowany jako linie proste. Można powiedzieć, że Vesper to jeden z tych produktów, który świetnie łączy wszystko, co w łazience najlepiej się sprawdza. Jest praktyczna, funkcjonalna i wygodna. Widać, że tworzyli ją praktycy. Wanna w ofercie w wersji lewej i prawej o wymiarach 1600x1000mm. Wanna Vesper produkowana jest w Polsce, przy wykorzystaniu akrylu sanitarnego. Posiada 20 lat gwarancji na kolor powłoki akrylowej. Wanna dostępna jest w komplecie z nóżkami.

Od kiedy na rynku: kwiecień 2017

Więcej informacji o produkcie: TUTAJ

Cena produktu: 991,30 zł

Gwarancja produktu: 20 lat gwarancji na kolor powłoki akrylowej

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: kwiecień 2017

Dokumentacja: atest pzh

Excellent SA
ul. Nad Drwiną 10/B3
30-841 Kraków
tel. (12) 6530566
lazienki@excellent.com.pl
www.excellent.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny