Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wanna wolnostojąca Viya/Besco

Wanna wolnostojąca Viya/Besco
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 25 paź 2016 15:25

Wanna wolnostojąca Viya/Besco

Wyjątkowo designerska, a zarazem niezwykle praktyczna wolnostojąca wanna Viya w wymiarze 160x70 cm. Przemyślany i dopracowany w najmniejszych szczegółach design oraz ponadczasowy styl sprawiają, że model idealnie wkomponuje się w każde nowoczesne, urządzone ze smakiem i pomysłem wnętrze.

Opis produktu: wyjątkowo designerska, a zarazem niezwykle praktyczna wolnostojąca wanna Viya w wymiarze 160x70 cm. Przemyślany i dopracowany w najmniejszych szczegółach design oraz ponadczasowy styl sprawiają, że model idealnie wkomponuje się w każde nowoczesne, urządzone ze smakiem i pomysłem wnętrze. Dodatkowo, mimo stosunkowo niewielkich wymiarów, Viya umożliwia wygodną kąpiel we dwoje. Wanna jest produkowana w technologii Mineral DuraBe i wykończona niezwykle odporną powłoką Gelcoat, co zapewnia trwałość i najwyższą jakość, przy zachowaniu optymalnego komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Dostępność modelu w dowolnym kolorze palety RAL gwarantuje, że wanna Viya będzie centralnym elementem i największą ozdobą każdej łazienki.
Od kiedy na rynku: 2015
Cena produktu: od 3380 PLN netto
Gwarancja produktu: 10 lat
Pogwarancja: door-to-door

Producent: Besco
ul. Kościelna 21
38-524 Besko
tel./fax: +48(13) 46 73 44
info@besco.eu
www.besco.eu

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY