Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wanny Formy/Ravak Polska

Wanny Formy/Ravak Polska
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 25 paź 2016 15:31 (aktualizacja: 25 paź 2016 15:32)

Wanny Formy/Ravak Polska

Czyste wzornictwo i doskonałe kształty stworzone z myślą o nowoczesnym wnętrzu. Nowe wanny FORMY marki RAVAK prezentują nowoczesne podejście do projektowania użytkowego. Dwie wanny, których prostokątna forma łagodnie przechodzi w dynamiczną linię wprowadzają do łazienki ruch i emocje.

Opis produktu: Czyste wzornictwo i doskonałe kształty stworzone z myślą o nowoczesnym wnętrzu. Nowe wanny FORMY marki RAVAK prezentują nowoczesne podejście do projektowania użytkowego. Dwie wanny, których prostokątna forma łagodnie przechodzi w dynamiczną linię wprowadzają do łazienki ruch i emocje. Elementy zamierzonej asymetrii sprawiają że kształt wanien zaskakuje, a jednocześnie spełnia zaplanowane przez projektanta założenia funkcjonalne. Poszerzona krawędź wanny Formy 01 jest doskonałym miejscem na baterię z funkcją wodospadu. Ta nowoczesna wanna z jedną szerszą krawędzią odpowiada na potrzeby miłośników minimalizmu. Formy 02 bazują na dynamicznej linii, która wprowadza do łazienki ruch i emocje. Lekkie zaokrąglenie wewnętrznej krawędzi dodaje wannie nowej energii, sprzyja odprężeniu i zwiększa komfort kąpieli. Wanny Formy uzupełniają dwie umywalki zachowane w podobnej stylistyce. Przewagą serii jest możliwość dowolnego komponowania zestawów wanny z umywalką. Wanny wykonane z wysokiej jakości akrylu, objęte dożywotnią gwarancją RAVAK. 
Od kiedy na rynku: styczeń 2016
Cena produktu: 1450 zł
Gwarancja produktu: Dożywotnia gwarancja producenta
Pogwarancja: tak, na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja: Deklaracja właściwości użytkowych, certyfikat TUV

Adres firmy: Radziejowicka 124, Kałęczyn, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon/Fax: 48 22 7554030 ; +48 22 7554390
info@ravak.pl
www.ravak.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY