Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wideodomofon V400/Somfy

Wideodomofon V400/Somfy
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 11:47 (aktualizacja: 26 paź 2016 11:48)

Wideodomofon V400/Somfy

Wideodomofony to idealne urządzenie dla osób, które cenią sobie wygodę, ale i przede wszystkim bezpieczeństwo. W prosty sposób możemy otworzyć bramę lub furtkę bez potrzeby wychodzenia z domu.

Opis produktu: Wideodomofony to idealne urządzenie dla osób, które cenią sobie wygodę, ale i przede wszystkim bezpieczeństwo. W prosty sposób możemy otworzyć bramę lub furtkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki wbudowanej kamerze unikniemy otwarcia drzwi nieproszonym. Wideodomofon V400 marki Somfy dzięki wbudowanemu 5-kanałowemu pilotowi może służyć także do sterowania innymi urządzeniami działającymi w technologii radiowej Somfy (RTS). Na przykład za jego pomocą możemy otwierać i zamykać bramy garażowe, czy sterować roletami okiennymi. Po zmroku, gdy jest już ciemno na dworze, możemy, korzystając z pilota w wideodomofonie, włączyć oświetlenie ogrodowe i tym samym oświetlić drogę od furtki do drzwi wejściowych. Monitor wewnętrzny: 1. Kolorowy ekran, pozwalający zobaczyć osobę, która dzwoni z panelu ulicznego, odpowiedzieć i wpuścić ją. 2. Kontrolujesz otwarcie i zamknięcie zautomatyzowanej bramy wjazdowej lub bramki. 3. Oprócz funkcji standardowych, wideodomofony Somfy mogą kontrolować do 5 urządzeń RTS Somfy (brama wjazdowa, brama garażowa, drzwi, rolety, oświetlenie lub inne urządzenia). 4. Stwórz własne scenariusze. Zanim opuścisz dom, jednym gestem możesz kontrolować oświetlenie, rolety i bramę, co da Ci całkowity spokój, gdy wyjedziesz. Zewnętrzny panel uliczny: To urządzenie pozwala na powiadamianie Cię, że ktoś czeka na zewnątrz. Zostało ono zaprojektowane tak, aby wytrzymać ataki wandali, wyposażone w osłonę przeciwdeszczową, kamerę noktowizyjną i podświetlaną klawiaturę. 
Od kiedy na rynku: 2014
Cena produktu: od 1 895,00 zł netto
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Dostępność na rynku: Dostępność w autoryzowanych punktach Somfy
Dokumentacja: Certyfikat CE
Nagrody,opinie,rekomend.: BUDMA 2016 za wysoką jakość i innowacyjność produktów Somfy

Adres firmy: ul. Marywilska 34J, 03-228 Warszawa
Telefon/Fax: +48 721 520 900
pr@ortusmedia.pl
www.somfy.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY