Wózek na tablety/Malow. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wózek na tablety/Malow. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2017 15:55

Wózek na tablety/Malow

Wózek na tablety to nowoczesny mebel o szerokim zastosowaniu. Jest on przydatny wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność, energooszczędność, mobilność, wygoda i bezpieczeństwo przechowywania dużej ilości tabletów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Wózek na tablety

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: Wózek na tablety to nowoczesny mebel o szerokim zastosowaniu. Jest on przydatny wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność, energooszczędność, mobilność, wygoda i bezpieczeństwo przechowywania dużej ilości tabletów. Popularność zyskał zatem w szkołach, biurach, bibliotekach, na uczelniach i salach konferencyjnych. Wózek na tablety to nie tylko konstrukcja posiadająca własności zwykłego mebla, a więc dostarczająca przestrzeni użytkowej; to również struktura umożliwiająca sprawne przemieszczanie wartościowego sprzętu oraz instalacja pozwalająca na jednoczesne ładowanie 32 tabletów/ smartfonów oraz jednego laptopa.

Co ważne- wózek wyposażony jest w: – podwójne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe oraz przeciw-przeciążeniowe układu, – zabezpieczenie przed przegrzaniem układu, – ogranicznik czasowy jednego ładowania (do 5h) dla zabezpieczenia baterii urządzeń ładowanych oraz zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Niniejsze własności wykluczają jakiekolwiek ryzyko szeroko pojętych awarii.

Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż wózek posiada wkłady wykonane z pianki niepalnej, numerowane przegrody, uchwyty do przemieszczania po obu stronach, koła wykonane z gumy niebrudzącej powierzchni, krawędzie dolne zabezpieczone narożnikami gumowymi, drzwi zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach, otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza oraz uchwyt – zwijacz przewodu zasilającego. Nie ulega wątpliwości, że wózek na tablety to mebel dopracowany w najmniejszych szczegółach. Ma on wszelkie walory, dzięki którym nazwanie go meblem na miarę XXI wieku jest w pełni zasadne.

Od kiedy na rynku: Od 2014 roku

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Dostępny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dostępność na rynku: Dostępny na zamówienie

Dokumentacja: Posiada wszystkie wymagane atesty

Nagrody,opinie,rekomendacje: Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie SIMP na najlepsze osiągnięcie techniczne 2014 roku, Medal Europejski

MALOW Spółka z o.o.
Ul.Wojska Polskiego 114 A, 16-400 Suwałki
87-5660717
marketing@malow.com.pl
www.malow.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny