Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik centralnego ogrzewania Sisi/Instal-Projekt

Grzejnik centralnego ogrzewania Sisi/Instal-Projekt
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 21:48 (aktualizacja: 19 paź 2016 21:50)

Grzejnik centralnego ogrzewania Sisi/Instal-Projekt

Sisi - cesarzowa w łazience. Grzejnik centralnego ogrzewania. Często, przy wyborze nowego produktu, zapominamy o poziomie satysfakcji z jego posiadania w zakresie wzornictwa i funkcjonalności.

Opis produktu: Sisi - cesarzowa w łazience. Grzejnik centralnego ogrzewania. Często, przy wyborze nowego produktu, zapominamy o poziomie satysfakcji z jego posiadania w zakresie wzornictwa i funkcjonalności. A przecież produkty i usługi tworzone są po to, aby zaspokajać potrzeby nabywców. Nie zawsze jednak - pomimo wysiłków twórców - potrafią na te potrzeby w odpowiedni sposób odpowiedzieć.

Firma Instal-Projekt przygotowała propozycję produktu o zwiększonej użyteczności i atrakcyjnym designie. Mowa o grzejniku SISI, który łączy szlachetne wzornictwo z dodatkową funkcjonalnością. Podczas projektowania uwzględniono tu potrzeby klientów dotyczące łatwego zawieszania elementów odzieży i ręczników w łazience bez stosowania dodatkowych akcesoriów. Równocześnie zwrócono uwagę na wysoki poziom wzornictwa i estetyki produktu. Grzejnik SISI może współpracować z grzałką elektryczną, pozwalając na pracę grzejnika przez cały rok, niezależnie od pracy instalacji centralnego ogrzewania. SISI to stalowy grzejnik dekoracyjny z ekranem wykończonym białą lub czarną szybą. Dostępny w dwóch szerokościach: 50 cm lub 60 cm oraz dwóch wysokościach: 120cm lub 160cm.

W sprzedaży od 2016 roku.
Cena netto od 2006 zł do 2304 zł - w zależnosci od wymiarów.
Gwarancja: 8 lat gwarancji
Pogwarancja: Tak
Dostępność na rynku: Tak
Dokumentacja: Dostępna tokumentacja techniczna, deklaracja zgodności z Normą Europejską, badania w niezależnym akredytowanym laboratorium HLK w Niemczech, zgłoszenie do ochrony wspólnotowego wzoru przemysowego.
Nagrody, opinie, rekomendacje: Nowość 2016

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA