Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Bezcieczowa suszarka elektryczna Primavera/Instal-Projekt

Bezcieczowa suszarka elektryczna Primavera/Instal-Projekt
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 09:52 (aktualizacja: 19 paź 2016 09:57)

Bezcieczowa suszarka elektryczna Primavera/Instal-Projekt

Moda na stawianie drabin we wnętrzach trwa. Drabiny wykorzystuje się jako dekorację dającą balans we wnętrzu, a niekiedy jako regał z półkami. Najczęściej jednak wykorzystujemy ją w łazience lub garderobie, gdzie służy nam za dodatkowy wieszak.

Opis produktu: Moda na stawianie drabin we wnętrzach trwa. Drabiny wykorzystuje się jako dekorację dającą balans we wnętrzu, a niekiedy jako regał z półkami. Najczęściej jednak wykorzystujemy ją w łazience lub garderobie, gdzie służy nam za dodatkowy wieszak. Firma INSTAL-PROJEKT proponuje coś nowego - PRIMAVERĘ - drabinę jako suszarkę elektryczną. Idealna do każdej łazienki i garderoby. Posiada niezwykle delikatną linię i przekonuje swoją funkcjonalnością. Niezależna od instalacji centralnego ogrzewania. Możliwa do zawieszenia na ścianie lub postawienia na podłodze, w zależności od naszych potrzeb. Smukła konstrukcja i niewielka głębokość sprawia, że suszarka zajmuje mało miejsca. Wyróżnia ją niewielki pobór energii elektrycznej i nieskomplikowany montaż.

Główną zaletą tej drabiny we wnętrzach jest mobilność. Można ją zawiesić na ścianie lub oprzeć o ścianę. PRIMAVERA to bezcieczowa suszarka elektryczna dostępna w kolorze białym matowym lub czarnym matowym, wyposażona w dopasowany kolorystycznie przewód spiralny ze standardową wtyczką UNI-SCHUCO z wyłącznikiem. Suszarka ta występuje w jednym wariancie wymiarowym: 50 cm szerokości i 160 cm wysokości. Moc suszarki wynosi ok. 120W, co pozwala osuszyć ręczniki, szlafrok i inne elementy odzieży przechowywane w garderobie.

Od kiedy na rynku: Nowość 2016
Cena produktu: 775 zł netto
Gwarancja produktu: 3 lata
Pogwarancja: Tak
Dostępność na rynku: Tak
Dokumentacja: Dostępna dokumentacja techniczna, deklaracja zgodności, badania w zakładzie badań i atestacji, ochrona wspólnotowego wzoru przemysłowego
Nagrody,opinie,rekomendacje: Nowość

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA