Fot. Ravak.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Ravak.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2014 14:13

Akcesoria łazienkowe Chrome Ravak

Kolekcja produktów Chrome autorstwa studia Nosal Design stworzona została z myślą o połączeniu wszystkich elementów łazienki w spójną całość. Naturalnym etapem projektowania kompleksowej kolekcji stało się stworzenie akcesoriów łazienkowych, które nie tylko uzupełnią wyposażenie, ale swym kształtem będą wynikały z designu serii i w naturalny sposób podkreślały jej piękno.

Do łazienki i WC

Szeroka oferta Chrome obejmująca wyposażenie łazienki, salonu kąpielowego czy WC wymusiła na projektantach stworzenie akcesoriów do łazienki w każdym metrażu, również do toalety. W serii znajdziemy więc półki, relingi i wieszaki, które dobierzemy w zależności od wielkości wnętrza oraz szereg najpopularniejszych akcesoriów (kubki, mydelniczki, szczotki WC, uchwyty).

Idealne połączenie materiałów

Akcesoria wyprodukowane z chromowanych elementów łączonych z matowym szkłem (w zależności od produktu) cieszą oko swym kształtem. Chromowana powierzchnia wykonana technologią wykorzystywaną przy produkcji baterii Ravak odznacza się wyjątkową trwałością i łatwym utrzymaniu w czystości. Dlatego wszystkie dodatki łazienkowe zostały objęte przedłużoną 5-letnią gwarancją.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2014

Okres gwarancji: 5 lat

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak, na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: tak

Ravak Polska S.A.
ul. Radziejowicka 124, Kałęczyn
05-825 Grodzisk Maz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH