Fot. Excellent.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Excellent.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2014 15:29

Baterie łazienkowe Athena Excellent

Bateria umywalkowa, bateria umywalkowa wysoka, bateria bidetowa, bateria prysznicowa, bateria wannowa.

Axel to nowa marka firmy Excellent. Pierwsza grupa produktów dostępna w ramach tej marki to armatura łazienkowa – linie Platania, Athena, Roma. 

Marka Axel powstała z myślą o kliencie, który szuka zaspokojenia podstawowej potrzeby jaką jest wyposażenie łazienki oraz z myślą o dostarczeniu mu dodatkowych funkcji. W przypadku armatury liczą się materiały, komponenty oraz, oczywiście, wzornictwo. W trosce o użytkownika zadbaliśmy o użycie wysokiej jakości głowic Sedal oraz perlatorów Neoperl, a w trosce o naturę – zadbaliśmy o obniżenie przepływu wody.

Najczęściej korzystamy w domu i pracy z wody, która wypływa z baterii umywalkowych.  Potrafią one generować duże przepływy (nawet ok. 12 l/minutę). W bateriach umywalkowych marki Axel skupiono się na możliwościach ograniczenia tego przepływu i zastosowano perlatory marki Neoperl, które ograniczają przepływ wody do ok.  3,5 l/minutę (czyli ponad 3-ktornie mniej niż zazwyczaj) i jednocześnie pozwalają na uzyskanie napowietrzonego i  skutecznego strumienia wody.

W ten sposób już na etapie planowania łazienki możemy zadbać o nasze przyszłe wydatki związane z rozliczeniami wody, a także o środowisko i naturalne zasoby wody. Marka Axel to ‘więcej niż rozwiązanie’

Linia Athena nawiązuje kształtem do pnia drzewa oliwnego, mocne i wyraźne akcenty przy podstawie baterii umywalkowej oraz uchwycie nawiązują do naturalnych narośli na pniu oliwki.

Przeznaczenie: armatura do powszechnego zastosowania w budownictwie, armatura sieci domowej i użyteczności publicznej, armatura sanitarna  zgodnie z normą EN 817:2008

Użyte materiały: korpus z chromowanego mosiądzu, perlator firmy Neoperl, głowica Sedal

Dostępne produkty: bateria umywalkowa, bateria umywalkowa wysoka, bateria bidetowa,  bateria prysznicowa, bateria wannowa

Data wprowadzenia na rynek polski: czerwiec 2014

Okres gwarancji: 3 lata na przełączniki, perlatory i elementy użytkowe, 5 lat gwarancji ogólnej

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: tak, na terenie RP - za pośrednictwem serwisu firmowego oraz sieci serwisantów regionalnych.

Dostępność na rynku: czerwiec 2014

Dokumentacja techniczna:
Deklaracje zgodności:
AX-8501/13-12/DRP
AX-8502/13-12/DRP
AX-8503/13-12/DRP
AX-8505/13-12/DRP
AX-8508/13-12/DRP
AX-8544/13-12/DRP

Marka: Axel

Producent:
Excellent SA
ul. Nad Drwiną 10/B-3
30-841 Kraków
Anna.woloch@excellent.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH