Fot. Venga Hartzchemie.
Fot. Venga Hartzchemie.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 paź 2014 15:35

HartzLack Lakierobejca Venga Hartzchemie

Koloryzujący lakier ochronno-dekoracyjny do drewna. 2 w 1 - chroni i dekoruje okna, drzwi, meble ogrodowe.

Cechy szczególne: HartzLack Lakierobejca spełnia funkcję impregnatu, bejcy i lakieru jednocześnie. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna i materiałów drewnopochodnych znajdujących się wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz tj. okna, boazerie, drzwi, altany, płoty, meble ogrodowe. Dzięki specjalnie dobranym pigmentom trwale barwi drewno na żądany kolor z podkreśleniem rysunków słojów. Zawiera specjalne filtry UV oraz preparaty grzybobójcze i owadobójcze. Stosowana na zewnątrz zabezpiecza drewno przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych a w szczególności wodą i promieniowaniem słonecznym,, a także zabezpiecza Drewno przed owadami, rozwojem grzybów i pleśni.

Zastosowana mieszanina żywic alkidowych i uretanowych sprawia, że lakierobejca ma doskonałą przyczepność do drewna, jest odporna na pękanie, nie łuszczy się i nie odpada.

Produkt występuję w wersji połysk i półmat. Dostępne kolory lakierobejcy: brąz, dąb, kasztan, mahoń, orzech, palisander, sosna oregońska, zieleń trawiasta. Wydajność to 12-15 m²/l.

Data wprowadzenia na rynek polski: 01-2012

Okres gwarancji: 2 lata od daty produkcji

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: w siedzibie firmy; w formie telefonicznej i Elektronicznej.

Dostępność na rynku: w punktach Sprzedaży dystrybutorów produktów marki HartzLack , w hurtowniach, sklepach detalicznych, marketach budowlanych Castorama.

Dokumentacja techniczna: TDS – karta techniczna, MSDS – karta charakterystyki

Venga Hartzchemie Sp. z o.o. Sp.J.
ul. Demokratyczna 117, 93-438 Łódź; Tel. /42/ 645-79-90, Fax /42/ 645-79-91

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH