Fot. Bydgoskie Fabryki Mebli.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Bydgoskie Fabryki Mebli.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 paź 2014 13:31

Klasyczna kolekcja mebli Corano Bydgoskie Meble

Klasyczna kolekcja Corano, dostępna w bieli w wysokim połysku, pozwala zaaranżować pokój dzienny, jadalnię, sypialnię i przedpokój.

Nowa odsłona kolekcji Corano łączy czystą biel w wysokim połysku z ciepłem naturalnej okleiny dębowej. Linia Corano Dąb wnosi do pomieszczenia przytulny i przyjazny klimat, podkreślony dodatkowo oświetleniem LED w miłej dla oka, ciepłej barwie. Geometryczne, minimalistyczne bryły kolekcji uzupełniono o wygodne, nowoczesne uchwyty oraz wzbogacono w atrakcyjne przeszklenia, nadające lekkości i przejrzystości całej kolekcji.

W skład kolekcji Corano Dąb wchodzą bryły, których design oraz funkcjonalności idealnie aranżują przestrzeń jadalni. Atrakcyjne i pojemne kredensy występują w kilku wariantach – mniejsze, średnie i duże, od niskich po wysokie, z przeszkleniami i bez elementów szklanych. Kredensy, stojące, częściowo przeszklone witryny, wiszące szafki, półki oraz wiszące panele z półkami pozwalają urządzić spójną, przytulną i klimatyczną jadalnię, uzupełnioną o dopasowane stylistycznie stoły i krzesła z oferty marki Bydgoskie Meble.

Kolekcja Corano Dąb zapewnia w jadalni wiele miejsca do przechowywania i eksponowania. Szeroki wybór brył pozwala wybrać zestaw, który spełnia wymagania konsumentów w zakresie designu i funkcji. Kredensy, witryny i szafki pozwalają na przechowywanie wieloelementowych zastaw stołowych, zestawów sztućców, obrusów, serwetek i dekoracji stołowych. Elementy szklane umożliwiają eksponowanie pamiątek i bibelotów, które podkreślają styl domowników oraz charakter jadalni.

Klasyczna kolekcja Corano, dostępna w bieli w wysokim połysku, pozwala zaaranżować pokój dzienny, jadalnię, sypialnię i przedpokój.

W skład kolekcji wchodzi wiele brył, których pełny wykaz wraz z wymiarami znajduje się w katalogu mebli skrzyniowych marki Bydgoskie Meble.

Data wprowadzenia na rynek polski: maj/czerwiec 2014

Okres gwarancji: 2 lata – ogólna gwarancja, 6 lat – sprawność i trwałość okuć, oświetlenia i niezawodność korpusu

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis na terenie kraju, serwis pogwarancyjny nie jest prowadzony

Dostępność na rynku: partnerskie salony meblowe

Bydgoskie Fabryki Mebli S.A., 
ul. Nowotoruńska 40, 
85-840 Bydgoszcz, 
(52) 58 38 505 (tel. ogólny)

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH