Fot. HM Helvetia Meble Wieruszów.
Fot. HM Helvetia Meble Wieruszów.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2014 09:55

Kolekcja do sypialni Selene HM Helvetia Meble Wieruszów

Kolekcja do sypialni Selene, marki Helvetia Wieruszów, pozwala zaaranżować przestrzeń w sposób estetyczny i funkcjonalny.

Dział Projektowy HM Helvetia zadbał o to, by umożliwić konsumentom urządzenie przytulnej sypialni, w której jednocześnie nie brakuje nowoczesnych, ułatwiających życie, rozwiązań.

Kolekcja Selene składa się z łoża i pojemnej szafy (oba elementy są dostępne w 2 wielkościach), pakownej komody oraz nocnej szafki z dwiema szufladami. Wszystkie korpusy wykonano z wysokiej jakości laminatu w kolorze dąb sonoma, a fronty z foli membranowej w białym połysku, zapewniającej meblom wieloletnią trwałość. Białe wykończenie na wysoki połysk rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze sypialni.

Funkcjonalność zestawu Selene podnosi wygodny system otwierania typu PUSH, funkcja cichego domykania oraz bezpieczne, zaokrąglone krawędzie mebli. Te rozwiązania sprawiają, że użytkowanie systemu Selene jest bezproblemowe, wyjątkowo ciche oraz bezpieczne dla domowników.

System Selene pozwala także w atrakcyjny sposób zaaranżować pokój dzienny, dzięki czemu łatwo jest w mieszkaniu otrzymać efekt spójności stylistycznej pomiędzy pomieszczeniami.

Dokładne wymiary brył systemu Selene znajdują się w katalogu marki Helvetia Wieruszów.

Data wprowadzenia na rynek polski: październik 2013

Okres gwarancji: 2 lata

Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: fabrycznie

Dostępność na rynku: ogólnopolska sieć partnerskich salonów sprzedaży

HM Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o.,
ul. Bolesławiecka 10,
98-400 Wieruszów,
tel. ogólny (62) 78 32 100

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH